beyler bir moderatör baksın lütfen la

dostlar, benimle birlikte üye olup yazarlığı onaylanan yazarları gördükçe ve duydukça kıllanıyorum, "acaba sıram geliyor da entry'lerim sebebiyle tekrar mı arkalara atılıyorum lan" diye sorguluyor, düşündükçe düşünüyorum..

hesap şurada; eksisozluk.com

la bir bakın şunlara lütfen, varsa eksiğimiz gediğimiz düzeltelim.. 10 demediniz mi lan? 10 tane yazıverdik işte..

bu işin sırrı entry girmek mi fazla fazla, anlamadım vallahi.. ne yapalım, nereye sıçalım, bir yol gösterin..

dostum 24 saatlik bir günün minimum 20 saatinde online bu hesap ve bu 20 saatin minimum 5 -6 saatinde aktif.. oyluyor, beğendiğinde favori ekliyor, badi ekliyor vesaire..

durumda hiçbir değişiklik yok.. bence yalan dolan o online olma meselesi..
  • hapşuruktan tayyare  (23.03.15 22:31:30)
sıranız gelse ve arkalara atılsanız bunu bilirsiniz, yani eskiden öyleydi en azından. her neyse yani ekstra bir formülü yok işte 10 entry girilecek ve olabildiğince her gün onlayn olunacak. kaçıncı sırada olduğunuzu da biliyorsunuzdur muhtemelen, o nedenle beklemek dışında dediğim gibi, bir alternatifiniz yok.

entry'lerinize gelecek olursak da, bana kalırsa çok uzunlar bazıları, bazıları küfür içeriyor ve de fazlasıyla "ekşisözlük yazarı" kalıbında yazmışsınız. sonuçta sırada binlerce insan var ve kondüktörlerin çok geniş vakitleri yok, bence o entry'leri kısaltın biraz ilk olarak ve küfürlü içeriği de yine değiştirin. üslubunuz ise bana göre söylediğim gibi kalıp ekşi sözlük yazarı gibi ama bu çok sorun yaratmayabilir.
  • bosver nicki  (23.03.15 22:40:25)
"kalıp ekşi sözlük yazarı" söyleminden kasıt nedir, tam olarak anlayamadım gerçekten..

  • hapşuruktan tayyare  (23.03.15 22:44:05)
entry olarak manas destanını baştan yazmasaymışsın belki şimdiye kadar onaylanırmışsın. bir kondüktör senin entry'lerinin tümünü okuyup onaylayana kadar 10 başka çaylağın kısa entry'lerini inceleyebilir. bu yüzden geriye atılmış olabileceğini düşündün mü hiç?

  • sinek kral  (23.03.15 22:51:06 ~ 22:51:52)
dedirten entry'leriniz var diyelim. bu kalıp kimi zaman değişsede sözlük kültürünün getirdiği yozlaştırıcı bir üslup var ve bu herkese bir şekilde bulaşıyor. çok mühim değil, sonuçta fark edemiyorsanız değiştirmeniz de mümkün olmayacaktır, zamanla düzelir umarım.

  • bosver nicki  (23.03.15 22:54:36)
beyler böyle mantık mı olur? kondüktör dediğimiz adamın işi sırası gelen adamın entry'lerini okuyup onayını vermek yahut onu siktir etmek değil mi? "bunun entry'si çok uzun, salla gitsin" diyebiliyorlar mı herhangi bir açıklama yapmadan?

merakımdan soruyorum bunları.. kısa yazmıştım zamanında, o zaman da çok kısa entry'ler demişlerdi yine burada..
  • hapşuruktan tayyare  (23.03.15 22:54:38)
@bosver nicki, teşekkür ederim.. evet, "dedirten" tanımı olayını da anlamadım gerçekten..

  • hapşuruktan tayyare  (23.03.15 22:55:55)
kısa yazdığın zaman sana "çok kısa" diyen adamlar kondüktör müydü peki? insanların ağzı torba değil. bilmedikleri şeyler hakkında yorum yapıyorlar. yanlış bilgilerini de paylaşıyorlar böylece. ben kondüktörken imlanın, noktalamanın onay için çok önemli olduğunu sanan duyuruculara laf anlatmaya çalışmaktan bıkmıştım.

- tanım yap.
- "elma bir meyvedir" diye tanım yapıyorsan onun peşine bir iki cümle daha ekle o kadar.
- bkz fasilitelerini kullan.
- her gün login ol

bu kadar basit.
  • sinek kral  (23.03.15 23:11:09)
Bu entry'ler onay alır fakat böyle uzun uzun destan yazmanıza gerek yok; 3 satır mantıklı bir şey yazsanız da formata uyuyorsa eğer onay alır. Bu duyuru nezdinde bunu da açıklamış olayım.

  • syd  (24.03.15 15:16:31)