The Flash

Dizide geriden geliyorum, arada bakıyorum.

Bir kaç sorum var da:

1- DOktor Wells neden Flashı öldürmüyor, rahatça yapabilir bunu. İlerde bşaına bela oalcağını tahmin etmiyor mu? SOnrak ibölümde sanırım annesinin katili olduğu anlaşılıyor.

2- gorilin hikayesi ne? Konuşabiliyor filan.

3- Generale il kbaşta yardım etti, uyku ilaçlı viski verdi, sonra neden öldürdü? Öbür profesör, Sterndi galiba, o neden söylemedi Wellsbeni bayılttı diye? Wells niye öldürmek istedi, firestormu kıskanıyor mu?

4- Wells hiç çalışmıyor pratik yapmıyor ama hala hızlı. Hep mi öyleydi yoksa?

5- Patlamayı bilerek mi yaptı o gün?

1- wells ile flash gelecekte birbirinin ezeli dusmani. wells gecmise gideerek flashi cocukken oldurmek istiyor ki flashdan sonsuza dek kurtulsun. ama yaparken bir bakiyor hoooop flashi oldurdugu zaman kendisi de yok oluyor. sonra oldurmekten vazgeciyor. cizgiromanda boyle oluyor. kanimca wells flash i ayni sebepten dolayi oldurmuyor cunku gelecegi degistirmekten korkuyor.

2- gorilin hikayesi cizgiromanda daha fakrli. burada farkli verilmis sanirim. fazla bilmiyoruz ama askerler ustunde deney yapmis bunu biliyorz. deney sebebi olabilir.

3- bu soruyu tam anlamadim. ne ara ilacli viski verdi buna ?

4- wells gelecekten geldigi icin zaten hizli. yani olayi biliyor yeni yetme degil.

5- patlamayi bilerek yapti bence.
  • charlotte blanc  (09.03.15 18:47:42)
Doktor Stern ile ROnnnie ayrıldılar. Sonra farkettiler ki birbirlerine bğaımlılar. O yüzden korumayha aldılar Sterni, General peşinde diye. WElls önce genelrale gidipo sordu olay ne, firestormu istiyorum dedi o da. Sonra anlaştılar, vereceğim dedi Sterni. İlaçlı viski verdi labda kimse yokken ve askerler gleip aldı. Sonra da gidip kurtardı Flash, wells de yardım etti. Tekrar birleşin ama birbirinizin üstünlüğünü kabul edin dedi ve önceki birleşmedeki gibi çekinik olmadı ROnnie bu sefer.

  • Cursed Chico  (09.03.15 18:59:51)
araya kaynayayim. wells ne is? gelecekten mi geliyor, o konustugu bilgisayar ne?

  • wiillii  (09.03.15 19:15:23)
sorduğun soruların hiçbiri tam olarak bilinmiyor şu anda. dizinin güzel tarafı da bu aslında. bir sürü teori üretiliyor lost gibi.

ign'deki flash yazılarını okumanı tavsiye ederim. teorileri falan değerlendiriyor her bölüm sonrası.

link de vereyim burdan bulabilirsin: tr.ign.com
  • newbie.  (09.03.15 19:26:02)