isbankasi kredi karti yenileme

bir adet maximum kredi kartim var is bankasindan, bunun suresi dolacak ekim'de. yurtdisinda oldugumdan yenileyebilecegimden emin degilim. olur mu? nasil yenileyebilirim?
tr'ye gittigim bir ara 1 haftada cikar mi bu kartin yenisi?

kartınızın süresi bitmek üzereyken onlar çoktan yollamış oluyor adres bilgilerinize yenisini. yani son kullanma tarihi geçmeden verdiğiniz adrese ulaşıyor..

  • dambil  (18.08.09 13:56:08 ~ 13:56:27)
tr adresim yok, yani su an gecersiz, y.disi adresimi de dogru duzgun yazamadi memure hanim kizimiz. bu durumda nasil olacak da olacak?

  • fdegir  (18.08.09 13:57:14)
bankaya telefon açıp kartımın erken yenilenmesini istiyorum diyin. hemen gönderirler 1 haftada elinizde olur. yoksa bir sürü dert.

  • ozdek  (18.08.09 13:58:27)
internet bankacılığından siz en düzgün haline getirebilirsiniz adresinizi kendiniz yazarak.

  • vital  (18.08.09 14:02:33)
internet bankaciligi posta kodu/tel soruyor ve seceneklerde en son baktigimda sadece tr adresi/telefonu girilebilecek seyler var idi.

hatta subedeki memure de bu yuzden giremedi adresimi dogru olarak.
  • fdegir  (18.08.09 14:05:32)
benim de basima gelmisti.

kart kurye ile yollanir. eger adresini guncellersen aileden birine teslim ediyor kurye. yok adreste bulunamaz da geri donerse hesabinin bulundugu subeye donuyor. subede bir sure bekler, gelecegin tarihe iliskin bilgi verirsen subede tutabilirler karti. gittiginde alirsin subeden.
  • hd  (18.08.09 14:17:18)