odtü af

devamsızlıktan kalanlar için af kararı çıkmıştı yök'den. sanırım her okulun kendi senatosu aralarında görüşüp son kararı yine onlar verecek. odtü'nün şu [ oidb.metu.edu.tr ] sayfasında başvuru formu var fakat senato kararını verince siteden duyurulacaktır yazıyor. işin saçma olan tarafı 11 şubat'a kadar yapılan başvurularda öğrenciler bu dönem eğitimine devam edebilir yazıyor ama bugün zaten 6 şubat. 11 şubat'da da dersler başlıyor. bu işte ya bir saçmalık var yada ben anlamadım. öğrenci işleri de senato hala kararı vermedi diyor. odtü gibi bir kurumda da böye saçmalıklar oluyorsa söylecek söz bulamıyorum. acaba ben mi anlamadım?

hocam başvurular için 11 şubat son gün. hazırlık dersleri 11 şubat'ta başlıyor.

  • bana jacob diyolar  (06.02.15 18:48:24 ~ 18:48:58)
Sen başvurunu yap iş senden çıksın. Odtüde bir ara okuduğuna göre ne kadar anlamsız kuralları var ve bu konuda ne kadar sıkılar iyi kötü anlamış olman lazım.

  • tellioglu  (06.02.15 18:58:48)
Bir de seviye tespit işi nasıl olacak? Ben bu dönem başlayacak olsam hangi seviyeden devam edicem hazırlığa. Bilgi vermiyolar ki hiçbir konuda

  • zarpandi t  (07.02.15 13:47:00)