sadece fifa ve pes için 2. el playstation 3 alınır mı?

konsol dünyasından çok uzak biri olarak tavsiyelerinize ihtiyacım var.

evde 6 yıllık win7 laptop ondan da eski bir xp masaüstü ve 2 aylık macbook air var. diğer köşede ise 8 yaşında futbol aşığı erkek kardeş var ve fifa/pes15 oynamak istiyor. en makul şekilde nasıl halledebiliriz? PES 11-12-13 falan oynardım eski laptopta hep tv'ye bağlayıp ama geçen 14'ü yükledim ağladı resmen cihaz, 15'in mümkünü yok. ps3 almak geldi aklıma ama bu saatten sonra alınır mı diye şüphe ettim, kaç sene daha gider mesela ps3ler?

son olarak da piyasası nasıldır bu işin, nelere dikkat etmek gerekir mesela? sahibindende 300-400 civarında satanlar var ama emin olamadım. şurada şu dükkan/kişi güvenilirdir, iyidir, hoştur gibi tavsiyeleriniz varsa onlar da çok makbule geçer. yer istanbul/anadolu ama ücretsiz akbil var karşıya da geçeriz.

teşekkürler..

3 yildir pes oynamiyorum. eskiden gece gunduz ders calismayip turnuva atardik. ne fps ne baska bir oyun oynardim. sonra oyle bir tiksinme geldi ki trailer videosu bile gorsem tiksinirim.

ama diyorsan ki baska oyunlarda oynarim o zaman al derim.

ikinci el harbiden tehlikeli. alirsin bir kac hafta kullanirsin sonra birden fan hayvan gibi calismaya baslar. ne oluyor lan dersin. sonra bir ogrenirsin ki aldigin adam problemli makineye macunu basmis satmis sana.

ankarada isen bahcelide bir mekan var alim satim yapiyapiyordu. hala oradaysa eger bir git ugra derim. oyun yukletirirdim oradan. baska bir sehirde isen sabit bir mekani olan sorunun oldugu zaman gidip yerinde bulabilecegin bir yerden satin al derim.
  • kutsalbok  (31.01.15 16:58:50)
dakika durma al.. yanında da red dead redemption, two souls, last of us, heavy rain, gta 5 gibi bomba oyunları da aldın mı sırtın yere gelmez. 32 yaşındayım, her gece 2 saat ps3'üm mutlaka var evdeysem.

  • prompter  (31.01.15 17:14:24 ~ 17:14:45)
imkanlarını biraz daha zorlayıp ps4 almanı öneririm.
neden? çünkü ps4'de pes 2015 çok, çok güzel olmuş.
fifa 15'den bile daha iyi olmuş.
düşün artık.
  • pangea  (31.01.15 18:04:54)