Aramızda hiç şakirt var mı?

Forumda ehm şey pardon duyuruda hiç şakirt var mı? Varsa şuan cemaat evlerinde ve yurtlarındaki durumlar nedir? Bilgilendirir misiniz? Eskisi kadar öğrenci çekemiyorsunuz değil mi?

okuldan tanıdığım cemaat elemanları çoktan gemiyi terketti. en koyuları bile paçası tutuşunca ilişkisini kesti. ve onlardan öğrendiğim kadarıyla iş adamlarından da finansman kesilmiş. açıkçası parçalanıyorlar.

  • thracian  (31.01.15 00:07:50)
eski şakirtlerdenim. üniyi kazanınca numaramı değiştirip izimi kaybettirdim.

  • monty python  (31.01.15 00:08:23)
Para bitti, aşk bitti. Recep erdoğan para yollarını kesince kendi içlerinde can çekişmeye başladılar. Yakında kurtuluruz.

  • cetoxim  (31.01.15 00:11:44)
facebook'taki paylaşımlardan gördüğüm kadarıyla eskiden şakirt olan çoğu tanıdık tayyip tarafına geçmiş.

  • rotten head  (31.01.15 00:15:02)
@Zeth buraya cevap yazan tek orjinal şakirt sensin galiba kardeş. Peki bişey sorcam: Bir pişmanlık var mı ve cidden Chp'ye mi oy verdiniz?

  • mountaincat  (31.01.15 00:55:57)
Geçenlerde kanallarına denk geldim özgür olmayan basından, seçim barajının yüksekliği gibi bizim yıllar önce savunduğumuz argümanlardan bahsediyorlardı. O zamanlar bunları dile getirenler hapislerde yaşamını yitirmişti.

Kısaca umurumda olmadıkları için ne yaptılar bi bilgim yok pek. Ama bazı cemaatci arkadaşlarım küfredip evden çıkmış kimisi savunmaya devam ediyor. Çoğu iş adamıda zaten çıkarı için desteklediği için yıllar önce ilişiği kesti. Bizim burda balıkesirin en merkezi ve en ünlü binasında dershaneleri vardı boşalttırmışlar. Şuan belediye su ve kanalizasyon binası işlevi görüyor.
  • aat bh  (31.01.15 01:06:01)
@Zeth yok ben olaya Ak Parti gözüyle bakıyorum. Yapılan operasyondan, girilen savaştan dolayı pişmanlar mı?

  • mountaincat  (31.01.15 01:10:38)
Ayrıca eklemeden geçmiyim aylar önce cemaatin gerçeklerini her daim akp li arkadaşlarıma anlatırdım pek tabi kafir damgasını yiyordum. Şimdi benden çok düşman kesildiler cemaate hatta adam ergenekonun bile aslında tezgah olduğunu söyledi. Akp lilerde gözümde cemaatten farksızdır kusura bakmayın.

  • aat bh  (31.01.15 01:12:39)
Ya stv'ye falan bakarsak işimiz yaş. Çok pişmanız diyecek halleri yok zaten. Ben daha çok evlerdeki şakirtleri merak ediyorum. Onlar en azından üzgün mü hem muhafazakar bir partiye zarar vermeye çalışıp, hem de başörtüsünü yasaklayan, ezanı türkçeleştiren bir partiye oy veren bir cemaat haline dönüşmekten?

  • mountaincat  (31.01.15 01:19:41)
Sanirim ben de eski sakirtlerdenim. Ahahah bunu diyecegim hic aklima gelmezdi. Orta okul yillarinda yaz aylarinda takilirdim ben bunlarin yanina. Sevmeye sevmeye giderdim. Babam gideceksin dedigi icin. O da sakirtmis o zamanlar. Tatil plani yaptigimiz bi gun bunlara dedim ben tatile gidicem 10 gun yokum diye. "Ne isin var ciplak kari kizin icinde" dedilerdi ahahah. Ben de istemeyerek gitmenin verdigi nefretle olsa gerek "gidicem lan size mi sorucam" gibi bir yanit vermistim. Bu tavirlarindan da igrenmistim. Daha da isim olmadi zaten. O kadar yazdik soruya da cevap verelim. Sanirim dagilma donemindeler. Tanidigim bazi cemaatciler -ilginctir- hem cemaatten uzaklasti hem de akp'den. Yavas yavas dogruyu gorme egilimindeler demekki.

  • lionel andres  (31.01.15 01:27:39)