Doktora başvurusu hakkında.

iyi akşamlar. Doktoraya başvurdum. 2-3 gün sonra bölüm başkanı aradı. Uzman hekim olmadığımdan ve doktora için uzman hekim şartı olduğundan dolayı başvurumu kabul edemeyeceklerini söyledi. Bahar dönemi için yüksek lisans veya özel öğrenci olabilrisin demişti. ben de umudu kestim tabii. Bugün bir baktım, mülakata girmeye hak kazanmışım. Sonra ilginç olan taraf da şu, Bugün de mülakatın son günüymüş. 2 Kontenjanlı yere 2 kişi mülakata hak kazandı şeklinde yazmışlar. eminim gerçi ama, belki bir umut. Beni kabul etmezler değil mi?

Git yine de mülakat a belki Son anda kontenjan açığı oldu bilemezsin

  • indescribable  (30.01.15 20:52:35)
Orada bi işler dönmüş belli ki. Bence kabul etmezler. Muhtemelen kendi adamlarını aldılar.

  • buff  (30.01.15 20:52:42)
@indescribable ya son gün bugünmüş.
@buff başta öyle düşündüm ama, benim gibi olup da başvurusu aynı sebebpten kabul edilmeyen hekimler tanıyorum. Yani hocayla başvuruyu yaptığım günkü görüşmede de benzer şeyleri söylemişti. yani, bakalım artık neler olacak.

bilmediğim için soruyorum, kontenjan 2 kişi ise, mülakata daha fazla adam almaları gerekmez mi, neden 2 kişiyi çağırmışlar?
  • mdmfk  (30.01.15 20:55:57)
gitseydin de seni almayacaklardı, o yüzden arayıp söylemişler zaten.

  • hzben  (30.01.15 21:06:16)
@hzben evet benim de aklıma öyle gelmişti. bakalım artık.

  • mdmfk  (30.01.15 21:09:23)