hesabıma ehaciz gelmiş

şimdi arkadaşlar durum şu bugün banka hesabımı kontrol ettiğimde hesaptaki 3400 küsür lira blokeli görünüyordu. hemen bankaya ulaştım bana vergi dairesinin ehaciz koydurduğunu söylediler. gecikmiş borcum yok bişeyim yok nasıl olur dedim. e devletten kontrol edince henüz vadesi gelmemiş 3400 küsür liralık öğrenim kredisi borcum için olduğunu gördüm. evet vadesi gelmemiş 2016'ya kadar ödeme planım bulunan tıkır tıkır ödediğim borcum için hesabıma haciz koymuşlar. böyle bişey olabilir mi ya? sabah sabah sinirim tepeme çıktı yok yere. şimdi sormak istedğim ben bu hatayı düzelttirip hacizi kaldırırım ok ama bunun yanlarına kalmasını da istemiyorum. benim hesabıma tebligat olmadan vadesi gelmemiş borç için nasıl haciz koyarlar. var mıdır bilen eden hukukçu arkadaşlar? nasıl bi yol izlemeliyim dava fin açabilir miyim? mağdurum da mağdurum ulan. teşekkürler.

yurt dışında olsa öttürürdün de, Türkiye işte aq. Bıktım yemin ediyorum.

www.youtube.com

eğitimsiz badem bıyıklı mimneler..
  • hasansabbah  (22.01.15 12:18:46 ~ 12:22:16)
@hasansabbah yok abi bu bir değil iki değil peşini bırakmıycam öttüremesem bile dava mava ne gerekiyosa yapıcam böyle bişey yok ya. aradım düzelttirdim ama bu iş burda bitmemeli. dava fln nası bi yol izlemem lazım bi yol gösteren olsa keşke. direk avukata mı gitsem acaba?

  • quas  (22.01.15 12:25:47)
vergi dairesine gidip kavga et. şeflerle filan görüş.

  • bradshaw  (22.01.15 12:57:29)
aynı durum bugun ablamın basına gelmıs. iş bankasından 4000 tl almışlar. Kyk ödemelerini bir gün bile geciktirmez kendısı. yarın vergi dairesine git söv dedim. Bimere de başvurmasını söyledim

  • ondkz  (22.01.15 12:59:24)
yok telefonda kavga ettim zaten hacizi kaldıracaklarını söylediler orda sorun yok ama bunun bi yaptırımı olması lazım dimi. ben nasıl ki 1 gün geciktirsem ceza ödüyosam onlarda bedelini ödemeli. çünkü resmen gasp başka bişey değil.

  • quas  (22.01.15 13:02:47)