tek başına takılmak

merhaba

iş sebebi ile bir süreligine farkli bir sehirde yasiyorum, kimseyi tanimiyorum, kimse de beni tanimiyor. işyerindekiler ile ayrı dünyaların insaniyiz, onlarla da belirli bir mesafede tutuyorum iliskileri.

ara sıra dışarı cikip bir seyler icecek oluyorum ama kafede ya da barda tek başına oturuyor olmak garip kaçıyor. herkesin birbiri ile konustugu bir ortamda tek başına öyle etrafa bakiniyor olmak da hoş olmuyor. siz ne yapiyorsunuz böyle durumlarda?

iş yerindekilerle takılıp onların arkadaşlarından ekmek çıkarmaya çalışıyorum. o da olmazsa kaymakama başvuruyorum.

  • altiustuatom  (20.01.15 12:59:02)
telefondan 9gag'e bakıyorum, oyun oynuyorum, dizi izliyorum.

  • inheritance  (20.01.15 13:00:26)
niye garip kaçsın. laptopunu al git, kitabını al git. almasan bile sağa sola bak.

kendi kendine yetebilme bu zamanın en önemli hayatta kalma itemlarından. edininiz.

kendi kendine eğlenemeyen başkasıyla da eğlenemez. tam anlamıyla yani.

kendi kendimeyken süper vakit geçirdiğim için takmıyorum. daha bu sabah kendi kendime kahkaha attım. geçen izlediğim animenin bi sahnesi geldi aklıma bak gene gülüyorum ahahaha. sen de yapabilirsin, kimse bişi diyemez, ilgilendirmez de. büyütülcek bişi diil.
  • emirkulu2  (20.01.15 13:05:35)
en yakınımızdaki insanla bile ayrı dünyaların insanıyız aslında, önemli olan bir şekilde tanışmak kaynaşmak , sonrası geliyor.

  • docrivers  (20.01.15 13:46:46)
bara gidip tek başına oturuyorum, etrafa bakınıyorum. sosyal yetenekleri geliştirmek için güzel fırsat.

  • groovettyn  (20.01.15 14:05:28 ~ 14:05:41)
hocam aynı durumdayız. yedinci ayımı dolduruyorum kız arkadaşım dışında tanıdıgım hiç kimse yok hala.

bir yaştan sonra yeni arkadaş edinmek çok ama çok zor.
ben çapkınlığı falan da sevmem, barda oturayım hatun düşüreyim kafasında değilim yani. o yüzden iyice zor bu işler. seneye vodafone arena'dan tribün arkadaşları edinirsem iyidir amk en azından meyhaneye gidecek insan olur.
  • kamera motor  (20.01.15 14:08:47)
Keyfini çıkart. Hatta barda insanları gözlemle ve izle. Hayatını değiştirebilecek keşiflerde bulunmasan da epey bir gçzlem yeteniği artışı sağlarsın.
Onun haricinde kitap, laptop vs.vs.vs. herkes söylemiş zaten.

  • gece lampulu  (20.01.15 14:22:42)
Ben de aynı durumdaydım. Vizyondaki bütün filmlere gitmiştim.

  • bazilika  (20.01.15 14:35:21)
Ben yalniz gezmeyi severim. Hatta tek basima yemek yiyip kahve icmeyi ozellikle severim bazen. Al kitabini bilgisayarini hicc dert etme etrafini. Yeni birileri ile tanisma yollari bul. Hatta yanistiktan sonra bu sehirde yeniyim hic tanidigim yok bi haftasonu sizi kahvaltiya sinemaya konsere maca vs davet etmek isterim de tanisip bi iki muhabbetten sonra. Tanisiklik icin de kurs gibi bisi tavsiye ederim

  • photo85  (20.01.15 15:16:30)