Güzel bilimkurgu film tavsiyesi.

Merhaba sayın duyurucular, hollywood yapımı bilimkurgu filmlerinin %80ini seyretmiş biri olarak önereceğiniz filmleri sabırsızlıkla bekliyorum. Hem ufku açan bilimkurgu filmleri diye bir başlık açıp doldurmadım, ya oraya ya buraya yazarsanız sevineceğim.

contact
k-pax
izldiysen bir daha izle
  • the wild kitten  (10.01.15 02:47:57)
bu aralar ben de çok sardım bu filmlere %80 iyi bir oran ama yine de naçizane tavsiyelerde bulunayım
predestination
lucy
the 13. floor
prometheus
nines
exam
The Abyss eski film ama ben yeni izledim
interstellar yazmazsam olmaz iki kere izledim sinemada nolan ın tüm filmleri sevdiğimden
source code
the man from the earth
sunshine

son izlediklerim bunlar
t
  • arafa  (10.01.15 03:01:53)
(bkz: primer)

izlemediysen tavsiye ederim; enteresan film gerçekten.
  • karaage  (10.01.15 03:30:23)
The man from earth
planet of the apes orijinal seri

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (10.01.15 03:57:57)
perfect sense
gattaca +1
predestination +1
  • isidorada bir albatros  (10.01.15 04:39:08)
(bkz: dark city)
(bkz: happy accidents)
(bkz: the zero theorem)
(bkz: los cronocrímenes)

ufuk açmazlar ama izlenebilirler.
  • baal  (10.01.15 07:38:58)
Mini Series olarak

The Lost Room

Film olarak

Matrix
Back To The Future
Inception
eXistenZ
Gravity
I Robot
Donnie Darko
The Time Machine
The Fountain
  • arandur  (10.01.15 08:46:23)
hayret, nasıl yazılmamış: blade runner

izlemişsindir zaten diye düşünüyorum ama o kadar bilindik film arasında göremeyince yazmak istedim.
  • m e l t e m  (10.01.15 15:03:06)
yazan arkadaşlara çok teşekkürler. yazdıklarınızdan izlemediğim 5 film buldum en kısa zamanda izlemek üzere listeme kaydettim. lütfen duyuruya yeni rastlayan arkadaşlar yazsınlar akıllarına gelen filmleri.

  • kayip cocuk  (14.01.15 18:07:33)
Metropolis ve Stalker bu listede göremediklerimden ama bu türü seven birisi olarak araştırdıysan zaten daha önce karşına çıkmışlardır diye düşünüyorum.

  • candanag  (14.01.15 18:14:29 ~ 18:15:18)