15-20 yillik cizgifilm

Selam, cok umutlu degilim ama aklima kazinmis olanlari anlaticam:

2 tane -saniyorum ki- ayi karakteri(ayi yogi ve bobo degil), sanki bir platform oyunuymus gibi his veren ortam ve bir suru cok cok uzun mantarlar (beyaz, genis kafali). Hatirladigim kadariyla bu karakterler bir seyden kaciyorlardi ve bu koca koca mantarlarin -sanirim- tepelerinden gece gece(mantari gecince su da fiskiriyordu gokyuzune dogru sanirim, amerikan yangin musluklari gibi) basariyorlardi da. Isin garibi, bu karakterli(yuzlerini oturtamiyorum tam) kafamdaki tek cizgi film de bu, yani sanki tek bolum varmis gibi -degildir muhtemelen-.

Belki birilerinin beyninde kivilcima sebep olur?

Bana mario brothersi hatırlattı :/

  • amator filozof  (09.01.15 02:16:38)
Evet, zaten mario'dan dolayi "platform oyunu hissi"nden bahsettim ama o degil, olsa bilirdim. :)

  • common of demons  (09.01.15 02:17:32)
Bulursan tekrar mı izlemek istiyorsun?

  • amator filozof  (09.01.15 02:20:03)
eskicizgifilmlerim.blogspot.com.tr

Burada bulabilirsin belki. Kolaay gelsin! :)
  • yirmisantim  (09.01.15 02:28:18)
Tabii, ustune merak ediyorum hayal-meyal hatirladigim hale ne kadar benziyordu aslinda diye. Belki bu hatirladiklarimi paylasan birileri vardir diye bakiyorum iste.

  • common of demons  (09.01.15 02:29:46)
Sagol, buradan da bakayim da zaten birkac tane yabanci sitede aramistim buna benzer, karakterlerin tipini tam hatirlayamayip, bir bolumun bir kisminda gecen olaylari hatirliyor olmak, bu tip sitelerden sonuc almami zorlastirdi. :)

  • common of demons  (09.01.15 02:31:45)