Migrene Çözüm Buldum

"head & shoulders mentol ferahlığı" sürekli kullanımda mucize gibi geldi. migreni bitiremez tabi ki ama yardımcı bir etken. çok büyük bir etken. internetten araştırdım yalnız değilmişim bu konuda. kullanın dostlar. çok uzun süre clear men mentollü kullandım onun bir etkisi olmamıştı. o yüzden marka veriyorum direkt.

benim migrenim çocuk yaştan beri var, neler çektim ben bilirim, 2 yıla yakındır hiçbir tedavi yöntemi denemememe rağmen migrenin m'si yok şu an. sadece bu iki yılın birinde askerdim. ölümüne spor yapılan ve çook az uyunan bir yerde. sporun ve az uyumanın katkısı oldu sanıyorum ama askerden sonra spor falan da kalmadı şu an hayatımda sadece bu şampuan var ve migrensizlik 1 yıldır devam ediyor. inanılmaz lan. yaşam kalitem arttı resmen.

İlaç olmadığına göre Placebo etkisi değildir bu anlattğınız.. Sinüzite de faydası olur mu ki acaba?

  • sen olmayan cocuk benim  (29.12.14 16:37:15)
anacığıma alıyım hemen denesin, teşekkürler. plasebo mlasebo işe yarasın da...
gerçi onunki migren değil ama bir türlü bulamadılar baş ağrısının sebebini :(

  • emirkulu2  (29.12.14 16:39:25 ~ 16:39:34)
büyük ihtimalle mentolden dolayı olan fayda. benim migrenim tuttuğu zaman başıma nane/okaliptus yağı ile masaj yaparım, ciddi anlamda iyi geliyor.

  • kuzey li  (29.12.14 16:40:11)
ben de deneyim o zaman

  • partizan  (29.12.14 16:41:15)
madem konusu açıldı ben de sinüzüte iyi gelen bir şeyden bahsedeyim. sinüs rinse kit. bir iki hafta önce burnum tıkanmıştı alıp kullandım sadece burnumu açmakla kalmadı sinüslerime de çok iyi geldi...

  • sen olmayan cocuk benim  (29.12.14 17:15:56)
Konusu açılmışken bende araya sıkıştırayım. Şanlı isimli yeşil kutulu bir merhem var boyutu ufak eczanelerde satılıyor sanırım 3 TL falan. Geçen akşam acıdan kıvranırken anacığım sürdü alnıma . Bir faydası olacağına inanmıyordum ancak 10 dakika deri ve göz yanmasının ardından cin gibi oldum. Migrenzadelere tavsiye ederim.

  • woory  (29.12.14 19:20:37)
@kuzey li, evvet tabi ki mentolün rahatlatıcı etkisinden kaynaklanmakta.
@sen olmayan cocuk benim, placebo değil yani var bilimadamlarının açıkladığı şeyler şimdi uğraşamadım ben araştırmıştım. sinüzite de iyi geliyor tabi. migren-sinüzit bunlar komşu. bende ikisi de var yani vardı.

  • bildigin emre  (30.12.14 08:20:06)