Tunceli-Ovacık Komünist Belediye

Buradaki son durum nedir neler yaptılar? internette pek bi bilgi bulamadım.

suyun fiyatını indirip, ulaşımı bedava yapmıştı en son. hatta başkan makam arabası kullanmayıp otobüs kullandığını söylemişti. benim kullanacağım yakıt parası yerine halk bedava ulaşımda kullanıyor demişti.

hatta linki;
www.youtube.com
  • c1b2k3  (25.12.14 13:11:46)
En son birkaç hafta önce otobüslerin tamamen bedava olması ile tvye çıkmışlardı.
Otobüse binenlere "Hiç para verdiniz mi?" "Ne düşünüyorsunuz bu konuda?" diye soruyorlardı. Belediye başkanıyla da görüşmüşler, halinden memnun duruyordu açıkçası.

  • afush  (25.12.14 13:12:42)
insanlar memnun olmaktan cok mahcuplar. belesci gibi hissediyoruz diyorlar. halbuki olmasi gereken bu.
bence belediyecilikte cigir actilar. tunceli'nin bir ilcesi alt tarafi. ne kadar parasi olabilir ki? sanki her ilce yurtdisina ogrenci gondermek zorundaymis gibi "icini acinca bir sey cikmiyor"mus.
en iyisi akp'nin alip soyup sogana cevirmesi zaten.
  • bohr atom modeli  (25.12.14 14:01:26 ~ 14:02:42)
"belediyeye yazık, para almıyorlar ulaşımdan" diye yakınan da vardı.

  • ravenudon  (25.12.14 14:05:04)
odtü'ye geliyor bugün, merak ettiklerinizi gelip sorabilirsiniz ankara'daysanız.

www.facebook.com
  • axhs  (25.12.14 14:13:48)