nasıl unutabilirim ?

başka bir şehide yaşamaya başladığım için ilişkimizin türü uzak mesafe ilişkisi oldu ve daha sonra ayrılık peşi sıra geldi.evliliği düşünüyordu karşı taraf fakat bazı imkansız durumlarımız da vardı(örn:mezheplerimiz) ve ayrıldık.şimdi unutamıyorum 1 ay olmak üzere ama her yaşadığım an gözümün önüne geliyor bütün anılarım bir bir canlanıyor. bunları nasıl engelleyebilirim yani başka uğraşlar bulayım diyorum fakat yaşadığım şehir(van) buna pek uygun değil.ne yapabilirim nasıl unutabilirim ?

1 ay nedir hocam yahu. daha bismillah. esas acı çekme evresine bile girmemişsiniz :)

nasıl unutacağım diye düşünmeyin. var olan acınıza bu daha çok acı katar.

acınızı yaşayın. tek yapabileceğiniz bu.
  • mahone  (21.12.14 22:44:46)
Aynen, daha dur, 1 ay diyorsun

  • balpolen  (21.12.14 23:01:19)
diziye filme vur kendini. saçma bir yöntem gibi geliyor kulağa ama kendini konuya kaptırınca dünyayı unutuyorsun.

  • instant crush  (21.12.14 23:01:54)
Bol bol yürü. Kar kış deme.
Yürümek en iyi antidepresandır.
Acıklı olmayan yüksek ritmli şarkılar dinle.
  • megalomaniac  (21.12.14 23:52:36)
yenisini bulacaksın. yalnız oldukca eskisine takılman normal. beyin yalnız kalmak için programlanmamış.

  • fransizkalanadam  (22.12.14 06:58:57)