Kuzenimin fantastik iç dünyası ve Cuckold (+ 18 Küfür ve şiddet içerir)

Benim küçüklüğünden beri aşırı yaramaz, başı beladan kurtulmayan, fırlama ve anti-kahraman özellikler taşıyan bir kuzenim var. Daha ilkokul 1. sınıfta yaptığı haylazlıklar yüzünden okuldan atıldı ve konfeksiyon atölyesinde çalışmaya başladı o kadar söyliyim. Arada bir bunla biz dışarı Ps'ye ve ya kahvede oyun oynamaya çıkıyoruz. Hep mankenler, çıplak poz veren fotomodeller vs. hakkında komiklik olsun diye absürd şeyler söylerdi ama geçen birşey dikkatimi çekti:

Gazete'de Cristiano Ronaldo'yla Irina Shayk'ın fotoğrafı vardı. Göz gezdirirken Irina Shayk'la ilgili "Off çok fena karı" türünden şeyler söyledi. Ben de "Aynen Ronaldo bunu ne sikiyodur he" dedim. O da "Sadece kendisi sikmiyodur. Bir de başkalarını siktiriyodur bir bakayım nasıl sikiyolar diye. Karşılarına geçip izliyodur" gibi bir şey söyledi :D Ben o zaman sadece güldüm geçtim. Aklıma bu Cuckold olayı gelmişti ama konuyu uzatmadım. Bu olaydan sonra başka bir gün yine yanyanayız oturuyoruz masada, önümüzde de gazete var. Ben yine Ronaldo'nun fotoğrafını gördüm, bu sefer onu yoklayıp biraz ağzını aramak için konuyu açtım. "Bu Ronaldo'nun manitası dehşet bi şey ya, nasıl siktiyordur di mi?" dedim. O da yine "Oğlum ben sana bişey diyim mi, o karıyı sikmekle kalmıyordur başkalarına da siktiriyordur, acaba bu karı nasıl sikilir diye" :D. Ben de "Oğlum başkasına neden siktirsin ki?" dedim. "Hacı geçen bir belgeselde izledim, öyle bir tarikat varmış İsviçre'de mi nerde, birbirlerinin karısına çakıyormuş. Bence Ronaldo'da alıyodur karıyı gece kapıcıya, arkadaşlarına falan verip alın sikin diyordur, izliyodur sonra zevk için" gibi bir şey dedi.
Şimdi bu çocuk küçüklükten beri böyle fantastik bir çocuk. Güzel bir kadın gördüğünde "Ben bunun bokunu yerim, çişini içerim" vs. de diyordu. Tabi onu yapanlar da var. O da ayrı bir kategori mesela. (Yani bu çocukta hem cuckold; hem de bu fantazi olabilir mi?)

Şimdi bu çocuk her ağzına geleni söyleyen yapıda bir insan olduğu için pek ciddiye alamıyorum. İlkokul eğitimi bile almamış biri olarak Cuckold türü tabirleri bilmiyordur. Beni şüpheye düşüren şey bu çocuğun cuckold ve ya böyle işemeli vs. fantazileri var mıdır? Varsa çok üzüleceğim çünkü. Onu bu tarzda konuşturtan şey yalnızca fırlamalığından ve fantastik hayal gücünden dolayı olabilir değil mi? İlla böyle sapkınlıkları olacak diye bir şey yok?

Ben ilkokul mezunu bir İsviçreli olarak o tarikatın kurucusuyum yalnız. ortaokula devam etmiş olanları da almıyoruz tarikata. zaten ne oluyorsa ilkokulda kalanlarda oluyor, bu cuckold, femdom gibi etkinlikler hep bizim başımızın altından çıkıyor.

  • m murphy  (27.11.14 00:45:31)
@m murphy neden bu tarzda bir cevap verdin anlamadım. Bu başlığın kafa bulma gibi bir derdi yoktur ve anlattıklarımda baştan aşağı samimiyim.

  • mountaincat  (27.11.14 00:48:25 ~ 00:48:47)
Cuckold mu bilemiycem de çok enteresan, orijinal bi insanmis.

Yaşi kaç bu arada?
  • damdanakan  (27.11.14 00:48:40)
böyle bir cevap verdim çünkü ilkokul eğitimi bile almamış geri zekalı biriyim.

  • m murphy  (27.11.14 00:50:17)
@damdanakan 24 yaşında. Aslında genelde hep makarasına konuşur ama bu konu içgüdüsel bir saplantı içerdiği için, şüpheye düşerek ardında bazı gerçeklikler aramaya başladım.

  • mountaincat  (27.11.14 00:52:12)
@m murphy geri zekalı olmanın ilkokul eğitimi almamanla bir ilgisi yok, o doğuştan. Benim kuzenim de ilkokul eğitimi almadı ama oldukça zekidir.

  • mountaincat  (27.11.14 00:53:22 ~ 00:53:35)
18- 19 yaslarindaysa ergenligin verdiği gazla boyle konuşuyordur, diyecektim ama ergenliği geceli çok olmuş.

Kendine, çevresine zarar verme gibi bi eğilimi yoksa, yaninda böyle apir sapir konusmasindan rahatsız olmuyorsan çocuğu fantezileriyle başbaşa birak bence. Kime, ne zarari var?
  • damdanakan  (27.11.14 00:58:30)
@damdanakan yo rahatsız olmaktan değil aksine beni güldürüyo, ne zaman yanına gitsem kahkalarla ayrılıyorum yanından. Beni üzecek şey yakınımın böyle çok anormal bulduğum ahlak dışı bir saplantıya sahip olması olur. Sonuçta örfümüze, adetimize aykırı. Ama tabi sırf makarasına söylediği bir iki cümleden de böyle bir sonuç çıkaramayız heralde.

  • mountaincat  (27.11.14 01:02:16)
@mountaincat, öff be. ne yaptın ya. resmen ters köşe yaptın bizi. süper koydun ya lafı. resmen gediğine oturttun. hani daha önce bin kez şahit olmasak böylesine, ağlayacaktık. o derece soktun. kanırttın kanırttın.

dur sana cevap vereyim: senin kuzen muhtemelen senin gibi arkadaşlarıyla olm onu nasıl sikeriz, yavrum buna nasıl sokarız, oyh bunu nasıl domaltırız diye gördükleri bütün kadınların oralarını buralarını saatlerce inceledikleri için bu tip diyaloglara giriyor olması doğal. bunun cuckold ile alakası yok. fantazi değil bildiğin abazalığın dile vurması.
  • m murphy  (27.11.14 01:04:40)
mörfiye takılma sen, başarısız bir troll girişimi o.

öncelikle kuzenin fantastik değil. o konu bambaşka bir şey :) ama eğitimsiz biri. bu konuşmaları o yüzden. dikkat çekmeye, (iyi-kötü) kendince bir kimlik kazanmak istiyor. kakold filan olduğunu düşünmüyorum.

ayrıca ne biçim okulmuş öyle, 1.sınıfta çocuk mu atılırmış okuldan? kuzenine değil, okula şaşırdım doğrusu.
  • air  (27.11.14 01:05:54)
hacı yeni öğrendiği bir şey ilginç gelmiş anlatıyo işte konusu açıldığında bu kadar deşecek bir şey yok bence.

  • disfori  (27.11.14 01:06:14)
cuckold var kesin bilgi. ama cuckold genelde sadece kişinin kendisine ve varsa eğer ilişkisine zarar veren bir fantezi/istek. ha bok yemek çiş içmek falan da öyle ama onlar bana fazla ilginç geliyo. ama yine de bilemedim ya, cuckold fantezisi olan biri ulu orta "üf ne siktiriyodur" muhabbeti yapmaz diye düşünüyorum. sırf daşak muhabbeti olsun diye böyle bi şeyi söylemesi de fazla garip geliyor bana açıkçası. bence cuckold fantezisi var ama işte ciddi bi şekilde "var" demek yerine böyle şaka yollu söylemeye çalışıyo.

hatta şöyle bi teorim var: bunun yüzünden kendini çok suçlu, ezik, kötü falan hissediyor ve onaylanma ihtiyacı duyuyor. kendini sana yakın hissettiği için de sana karşı yapıyor bunu. yani "abi ben sevgilimi sktirmek istediğim için çok kötü hissediyorum ama kötü hissetmemem lazım. beni bu konuda rahatlatman lazım" demek istiyor, diyemediği için böyle bir yola başvuruyor. gibi gibi. ama yine 24 yaşına gelmiş bir adamın bu fanteziye sahipse (ki bu çok daha erken yaşlarda gelişir genelde) bununla barışmayı ya da bundan uzaklaşmayı öğrenebilmiş olması lazım. cidden garip.

ayrıca cuckold'la belli bir çevre içerisinde "karılara çakmak" farklı. o tarikatın yaptığı swinger falan oluyodur. cuckold'da millet skiyo sen izliyosun. bi ortaklık ya da imece usülü söz konusu değil. elemanda bi şeyler var ama kavramlara falan yabancı sanırım hala, yani bi şeyler istiyo ama ne istediğini bile tam olarak kestiremediği için suçluluk duyuyo.

cuckold fantezisi cidden ağır ve bence psikolojik tedavi gerektiren bi şey. nitekim bununla ilgili konuştuğum birkaç 40'lı yaşlarındaki adam, alışabilmek için uzun süre tedavi gördüklerini söylemişti bana. insanın hem midesinin hem zihninin böyle bi şeyi kaldırabilmesi için gerçekten çok çok sağlam olması lazım. allah kardeşimize kolaylık versin.

yannış anlaşılmasın cuckoldseverler tedavi edilmelidir demiyorum, yani iki-üç-dört kişi arasında herkes iyiyse skişsinler bize izlemek düşer (no pun intended) ama insanın psikolojisini çok zorlayan bi şey bu. destek, cuckold bir hastalık olduğu için değil de, travma yaratabileceği için gerekli.
  • pescador  (27.11.14 01:10:47 ~ 01:21:18)
@air, @disofri ama bu çocuk küçüklüğünden beri böyle. Biz birlikte büyüdük sayılır, adam şimdiye kadar dikkat çekici bir çok gariplik yaptı ama hiçbirini dikkat çekmek amacıyla yapmadı. Hem o açıklamayı da ben ağzını aramak için sorduğumda yaptı, yoksa öyle kendiliğinden konuşuyordu yani. Tabi ortada öyle bir durumun olmamasını yeğlerim.

  • mountaincat  (27.11.14 01:11:04)
sanane abi adamın fantazi dünyasından, cinsel yaşantısından? kalkıp seni başkalarına sunmadıktan sonra seni niye ilgilendiriyor? örf adete aykırı falan diyo bir de. aykırıysa sana aykırı adama değil belki.

  • newbie.  (27.11.14 01:12:00)
Yalnız eğer arkadaşın haklıysa Arda Turan yaşadı, Ronaldo ile komşularmış, anca adamın böyle bir fantezisi varsa çakabilir Irina'ya.

  • i was made for you  (27.11.14 01:16:09)
hayırdır? duyurudan tarikata adam mı topluyorsunuz?

  • kenar  (27.11.14 01:35:18)
Oha egitim ahlak filan degil bunun sebebi ergen olm cocuk daha ne dediginin farkinda degil. O yaslarda bende kuzenime orospu cocuu filan diyodum suursuzluk yani. Normal ama dikkat edin. Yine ayni mevzulari fazlasiyla dusunup askerde ranzasinin altina boluk duvarlarina filan duzusen insanli hayvanli resimler cizen yigitte gordu bu gozler.

  • bruceandwayne  (27.11.14 05:05:14)
sen kuzenine gelene kadar kendi sorunlarına üzül bence. patolojik düzeyde sorunların var senin kadınlara ve cinselliğe karşı. bir psikoloğa gitsen adam seni çerçeveleyip asar duvarına. kuzeninin de cinsel hayatı seni ilgilendirmez, ister cockold yapar, isterse de başka bir şey. sana ne?

  • fengari  (27.11.14 05:36:49)
Belki de senin oyle bir fantasin var mi diye agzii ariyordur da etrafından birine yanliyordur ufak ufak. Senin kuzenin niyeti kotu soylemedi deme.

  • emfuzi  (27.11.14 07:04:12)
her babanın en büyük korkusu evladının inbe olmasıdır ve sen de bu çocuğu evladın gibisinden görüyorsun. e cuckold da pek kategorize edilemeyen bir cinsel şey. bi de irina şayk falan geçse bu çocuğun eline, ite kopuğa siktirir gibi bir evham olmuş sende biraz sanırsam (o konuda ben de işkillendim :( biraz). çok fazla çelişki barıdırıyorsun masum yüreciğinde moutaincat. let it go.

  • namus ninjası  (27.11.14 07:31:46)
üzülecek bir şey yok, kendi fantezi dünyası sonuçta, eyleme döker veya dökmez kendi hayatı.

  • neseranni  (27.11.14 08:03:16)
Varsa da fantezi sonuçta, fetiş. Sıradan zevklere sahip olması grekmiyor herkesin. Bazı sınırları aşmaya açık ne güzel, ilkokul eğitimi de olsa, ne alakaysa eğitimle toplumun koyduğu sınırları aşabilme olayı.

Ama büyük ihtimalle sevgilisi olursa çokaçlılığa izin vermez gibi.
  • Cursed Chico  (27.11.14 08:04:56)
Cuckold ne lan universitw mezunuyum 20 yildir porno izlerim ilk defa boyle bi terim duydum. Bence sen kuzeninden daha fenasin hatta burda gecen kuzen sensin bence

  • divit  (27.11.14 08:12:03)
@bruceandwayne Çocuk dediğime bakma adam 24 yaşında.

@fengari Şimdi benim de sana "asıl senin patolojik sorunların var, kafayı yemişsin sen" gibi şeyler mi demem gerekiyor? Bunun tam tersi bir duyuru açsaydım; sen yine şu ucuz feminist dürtülerinle beni suçlayacaktın büyük ihtimalle.

@divit Ya yok ebesinin a.ı arkadaş olur mu öyle şey
  • mountaincat  (27.11.14 12:35:33)
adam 24 yaşındaysa artık bu onun için yavaş yavaş bir yaşam tarzı olacak bence. alakasız olarak haberlerde gördüğüm damacanaya kelkinen adam geldi aklıma.

  • bruceandwayne  (27.11.14 22:38:25)