külot izi ve kadının yüzü...

merhaba duyuru sakinleri,

sorunum hatun kısmının götüne bakınca görünen külot izleri..

eski sevgilim külot izlerim belli olmasın diye kıçını yırtardı.. belli etmezdi. yani bunun belli olduğunun farkındaydı. bütün kadınlar da bunun farkında fakat bazıları özellikle gözünüze sokmak için uğraşıyor. itiraf edeyim götü güzel kadınlara çok yakışıyor bu çizgiler. yani göt külodun hakkını veriyor.. öyle hareketler yapıyor ki adeta kitleniyorsunuz. ama dediğim gibi göt güzel olacak ilk evvel. suda kulaç atan insan misali götün kulaç atarak ilerlediğini fark ediyorsunuz. hatta bilek merkezli hareketin götte saliseler süren bir dalgalanmaya sebep olduğunu görüyoruz. çok hoş bir görüntü. izlemeye doyum olmaz.

işin gerçeği o külot sadece cinsel organı kapatmak üzere kullanılan bir kumaş. yani içinin nasıl leş koktuğunu ve nasıl nemli olduğunu bilmek dahi istemezsiniz. kimisinde mantar, kimisinde türlü türlü kokular akıntılar.. bakın miğdem bulandı bile. peki bunları ne zaman düşünüyorum kadına önden bakınca.. kadına arkadan baktığımda ise kadının götündeki harikalığa aldanıyorum.

kısaca bence göt kadının arkadaki yüzüdür..

bu konuda düşünceleriniz nelerdir. selamlar..

"derdini sikeyim."ciler gelmeden.

  • mrvengeance  (24.11.14 20:02:11)
bence sen arkadan bakınca sapık öncen bakınca pislik bir sapıksın.

tamam kimse inkar etmiyor bizde bakıyoruzda o ne biçim betimleme amk :D
  • spadæs  (24.11.14 20:05:34)
Yok bence memeler daha onemli. Yani sutyen izi ve memeler.

  • delifaruk  (24.11.14 20:08:34)
götten sonrasını okumadım

  • razvan rat  (24.11.14 20:12:27)
götperestsin

  • namus ninjası  (24.11.14 20:13:22)
ona bakarsan her şey aldanma. yüzü güzel insanların yüzünün altında ne olduğunu düşün. ürkünçlü bi kafa tası var et yığını.

  • irsh92  (24.11.14 21:23:22)
külottan sonrasını okumadım.
şaka şaka, külot izi'nden sonrasını okumadım

bir de külot nedir yahu?..
  • mermize  (24.11.14 21:27:37)
yine kişiliğime takılıp konuyu unutmuşsunuz.. size ne yaptım ben de böyle oldunuz anlamadım arkadaş.. burada toplumu ilgilendiren problemlere parmak atıyoruz.. :))

  • coripack1  (24.11.14 22:00:26)
Sen hangi işsizin reenkarnesisin kardeş?

  • arnold schwarzeneger  (25.11.14 08:25:16)
ön taraf bende de tiksinme uyandırıyo haklısın.
genel olarak katılıyorum. coripack1 +1 :)

  • klar  (24.01.15 08:19:31)