sevgilimin ceketi hakk.

merhaba,

sevgilim öyle çirkin bir ceket almış ki.. bir de bunu giyip iş arkadaşlarımla yiyeceğimiz yemeğe gelmiş..

öncelikle sabırr dedim ve yemek bitene kadar sesimi çıkarmadım. sonra yemek bitti ve açtım ağzımı. ceketin kurbağa sırtı gibiymiş dedim. onunla dalga geçmeye çalışarak giydiği ceketin iğrençliğini bir anda yüzüne vurmak istemedim fakat baktım anlamak istemiyor. dedim ki ceketin yeterince iğrenç..

vay amk sen misin böyle diyen.. o benim için giyiniyormuşta, ben bunu anlamayacak kadar kör müşüm(öküzüm)? ona destek olmak yerine onun moralini bozuyor, özgüvenini baltalıyormuşum da.. vay amk.. inanamazsınız.

neden böyle diye düşündüğümde, kalbini kırmadan yaptığı yanlışı göstermeye çalışıyordum. duyarsız kalarak, sessizce sevip sevmediğimi belli etmeden de geçiştirebilirdim olayı.. fakat gece birlikte yattığım hatunun kendine biraz özen göstermesi, yanıma yakışması gerekmez mi? aynı rüküşlüğü başka bir kadında görsem umurumda olmazdı ama o benim sevgilim ise benim zevklerime göre giyinmesi gerekmez mi?

sizin zevklerine göre giyinmesi gerekmez. zira bu, ülkede pezevenklerin uyguladığı bir yöntemdir. her insanın kendine göre zevkleri ve beğenileri vardır.ya o şekilde kabul edersiniz yada yol alırsınız. bu kadar sığ olmanın ne size ne insanlığa hiç bir faydası yok. kendinizden utanmalısınız.

  • mrvengeance  (23.11.14 22:40:06)
eski sevgilim bazen hoşuma gitmeyen şeyleri giydiğinde aa bu çok güzelmiş ver ben giycem diyip alırdım bi daha da geri vermezdim giymesin diye. kırıcı olmadan çözüm bulmak lazım :)

  • prinkipodelisi  (23.11.14 22:40:09)
ergenlik döneminde normal bu düşüncelerin

  • rock n roll  (23.11.14 22:40:14)
yahu git dünya trendlerini takip et demiyoruz ama azıcık özen göster şu giydiğin şeylere dime.. bohem misin? doğru düzgün giyin. apaçi misin?

tamam benim zevklerime göre giyinmesin ama önerilerimi dikkate alsın arkadaş.
  • coripack1  (23.11.14 22:47:40)
afsghdfgjh allah sabır versin sevgililerine asfhjkk.

başka biri sorsa tüm feminikliğimle çemkirirdim ama sana susuyom :p öğrenme bişey de öküz geldiğin gibi öküz git e mi?
  • seksen9  (23.11.14 22:51:28)
böyle düşünüyorsan kendi zevklerine göre giyinen birini seç "işte benim yattığım hatun" diye övünmek için.

"iğrenç" denir mi yav? kadın beğenmiş almış, giymiş. onun zevkine hakaret etmişsin. beğenmedim demen başka, iğrenç demen başka. her şeyin bir adabı var. öküzlük olmuş gerçekten.

dalga geçmek de kötü bir hareket ayrıca. hakaretin en kötü biçimi dalga geçmektir.
  • m e l t e m  (23.11.14 22:53:49 ~ 22:55:37)
abi yanlış yapmışsın... bir de hakaret etmişin kurbağa sırtı gibi diye. alırken yakışmıyor diyebilirdiniz ama beraber almamışsınız ki yapacak bir şey yok... senin sevgilin senin zevkine giyinmek zorunda değil...

  • inanmazsan inanma  (23.11.14 22:54:05)
olum içiniz fesat lan..

sonuç olarak o ceketi camdan fırlatıp attı.. ama ben gidip aşşağıdan ceketi alıp geri getirdim. sonrada kendim giydim. olayı mizahlaştırdım. hemen ertesi gün götürdüm onu alışverişe güzel bir ceket aldım. şimdi onu giyiyor.

haftaya yine gidip iğrenç bir ceket bulup gelecek.. biliyorum. tanıştığımızdan beri böyle.. artık ben onu böyle seviyorum.. :)
  • coripack1  (23.11.14 22:54:40)
önceki duyunda duyarlı biri olduğunu düşünmüştüm ama belli ki değilsin.

belki de senin zevkin kötüdür, onunki iyidir? bilmiyoruz ki sen nasıl giyiniyorsun, ceket hakikaten dediğin gibi bir ceket mi?

moda dergilerine baksın bol bol, faydası olur bu işleri öğrenmesine. sen de bak. belki senin de ihtiyacın vardır ama sevgilin yüzüne vurmuyordur.
  • m e l t e m  (23.11.14 22:58:01)
Hersey iyi gidiyordu da "benim zevklerime göre giyinmesi gerekmez mi?" kismindan sonrasini okumayayim dedim, zaten orada bitmis yazi. Gerci bilmiyorum ceket gorenleriin 9/10'unun gulmekten yerlere yatacagi cinsten mi, yoksa senin zevkine mi uymuyor. O yuzden birsey demeyeyim, gelen vurmus gecen vurmus zaten:)
Ama yapma boyle yahu.

  • delifaruk  (23.11.14 22:58:07)
yav sanane giysin istediğini, karışma
bu arada trollsün, biz cevap yazdıkça da eğleniyorsun ama sempatik bir tipsin kızmıyorum, iyi eğlenceler abicim.

  • rock n roll  (23.11.14 22:58:49)
la wraith sen misin yoksa? o da kızdan hoşlandığını belli etmek için takla filam atardı :D

kızın ceketini giymiş ya asfhjgfhdgf
  • seksen9  (23.11.14 23:00:57)
Baştan kusura bakma ama sen kimsin de sevgilin senin zevklerine göre giyinecekmiş? Ne kadar kötü olsa da seni bu kadar sinir etmesi gerekmez. Yeter artık kendi malınızmış gibi görmeyin kimseyi.

  • phoenixboy  (23.11.14 23:51:09)
abi bu sefer sen onu op.

  • yirtik foto  (24.11.14 11:24:00)
Soru: "o benim sevgilim ise benim zevklerime göre giyinmesi gerekmez mi?"
Cevap: "gerekmez"

Her halukarda "ceketin yeterince iğrenç" lafı "kalbini kırmadan " kısmına uymuyor.

O geceki kıyafetini geçiniz, normalde nasıl giyinir sevgiliniz? Siz onu o kıyafetlerinin içinde beğendiyseniz, tarzı size uyuyorsa bu ceket "münferit" bir olaydır, eğer siz "iğrenç" demeseydiniz büyük ihtimalle bir daha giyilmeyecekti. Ama zaten genelde giyim zevki sizinkine uymuyorsa yanlış eşleşme diyorum, ve sessizce ayrılıyorum.
  • SiyamkedisiZorro  (24.11.14 14:22:12)
"fakat gece birlikte yattığım hatunun kendine biraz özen göstermesi, yanıma yakışması gerekmez mi?"

kızın senin yanına yakışması gerekiyorsa ne derece mükemmel bir adam olduğunu düşünmeye çalıştım...
  • pokerface  (25.11.14 11:04:06)