aslında chat süper bişi

duyurunun chatinden bahsediyorum. şu an ordayım ve ne zaman girsem aynı kişiler var. duyuru bu kadar kalabalıkken çet niye bu kadar az insan tarafından tercih ediliyor? dediğim gibi süper bişi aslında ne bilim. kendi sebeplerinizi yazar mısınız?

kendi sebebimden başlıyım: aklıma gelmiyo, kafam şey de biraz.

emirkulunuzdan öpüjükler

Duyurunun chati nere yav ben cahil kaldım bu konuda, gireriz. Gördüm taa en altta bi link varmış. Biraz insanın gözüne sokulan bir yerde olsa giren olurdu. Ben bile aylardır burdayım chati görmedim :D.

  • osurdum  (21.11.14 15:47:57 ~ 15:48:45)
Ilk açıldığı zaman biz girdik. O donemki muhabbetler pek hos değildi. Compumaster bile girip uyarmak zorunda kalmisti, o derece. Sonrasinda da bir daha hic girmedik zaten.

  • fraise  (21.11.14 15:52:47)
ben hep chatteyim

  • basond  (21.11.14 15:55:21)
chat.eksiduyuru.com gelin gelin istila ediyoz

yalnız ürkütmeyin ceylanları, sesleri çıkmıyo zaten asdhfasfd
  • emirkulu  (21.11.14 15:59:29)
zafer bizim olacak yiğitler az daha dayanın

  • emirkulu  (21.11.14 16:13:12)
ben arada bi arkadaşa bakıp çıkıyorum. henüz kimseynen konuşmuşluğum yok.

  • battal gemalmaz  (21.11.14 16:13:44)
bu kadar işin arasında kusura bakmayın :)

  • fallthepieces  (21.11.14 16:14:53)
fall duyuru cevaplamaktan çete giremiyosun dimi janıııımmm <33

  • emirkulu  (21.11.14 16:15:39)
şifre mifre soruyor, kayıt yeri yok?

  • gneral  (21.11.14 16:17:36)
Zaten kırk yılda bir giriyorum ve yine aynı şey oldu: içerisi arı kovanı gibi, herkes bi telden konuşuyor ve muhabbete dahil olmak mümkün değil.

  • an engineer  (21.11.14 16:18:11)
arkadaşlar telekonferans değil eğlence için yapılan çet bu. mantıklı bir konuşma tarzı beklemeyin, davet beklemeden dalın maksat muhabbet nedir yani

  • emirkulu  (21.11.14 16:28:52)
duşbeg canlı danışmanlık yapıyo şu an, borsa meraklılarına duyrulur ^^

  • emirkulu  (21.11.14 16:29:46)
mirc ile [irc server] olsaydı nostalji olurdu aynı zamanda, tadından yenmezdi :)

  • gneral  (21.11.14 16:35:06)
bazıları hariç chat yapcak adam yok orda. orda bi tane koca karı var ben ne zaman birşey yazsam köpekleri üstüme saldırtıyor :(

  • false pretension  (21.11.14 16:46:46)
@false kimbilir ne yaramazlık yaptın seni seni >:(

  • emirkulu  (21.11.14 16:48:02)
bir kere girdim bir arkadaş nckini hatırlamıyorum 'aa rock n roll gelmiş, hoşgeldin' dedi ve ben asosyal arkadaşınız çıktım chatten. halbuki bir selam ver değil mi, çok öküzüm :))

  • rock n roll  (21.11.14 17:19:08)
benim kendime sözüm var -normal- duyuru hariç hiç bir yerde takılmak yok diye duyurunun chat'i de olsa girmiyorum.
yoksa gün içinde yapacağım şeyleri yetiştiremem :S
tüm gün de bilgisiyarda olduğum için böyle kararlarım oluyor, naparsın :)
  • niye ama  (21.11.14 17:45:28)
Ya aklıma geldikçe nihıahıhıhı diye gülüp duruyorum. Tam doluşmuşuz burda konuyu gören chate gelmiş, oranın müdavimleri namı diğer "aborjinler" (bu tabiri bulanı ds ayrıca tebrik ediyorum) de rahatsız oldular ya. nerden çıktılar niye geldiler şimdi dediler, içlerinden biri de "miğferdibi amk" dedi ahahagagagz hala gülüyorum hakkaten aynı oldu ya asffsd

Bundan sonraki saldırılar miğferdibi vs aborjinler savaşı olacak şimdiden ilan ediyorum ehehghsfsf
  • emirkulu  (21.11.14 21:19:04)
İşte o yüzden vazgeçmicez donatchan. Bu tavrı çiğ çiğ yedirene kadar pesetmicem :D öyle tavır olmasaydı meydan okumazdım ama artık çok geç ıhıhıhı

Hayır Bi de biz gelmeden önce muhabbet ediyor olsalar dicem adamların muhabbetini böldük ama yok öyle bir şey zaten boş boş oturuyorlardı :d biz de geldik biraz açalım dedik motoru fena mı ettik ayol, yata yata paslanmış çet olmaz öyle. Ful tandımanını alalım ki daha iyi çalışsın
  • emirkulu  (21.11.14 21:29:19)
ahah o çetin fikir anası benim ama ben bile girmiyorum uzun zamandır. gereksiz insan dolu içerisi, hepsinde aynı sürü psikolojisi. çekilmiyorlar açıkçası belli bir yaştan sonra :)

  • devilred  (21.11.14 22:25:48)
şurda geyik yapıyoruz, ordakiler ciddiye almış silahlarını kuşanmış saldırı bekliyorlar, dilerseniz hakarete varacak yorumlarda bulunmayalım :)

  • emirkulu  (21.11.14 22:37:40)
ben çetteyim, buyrun gelin muhabbet ederiz :)

  • emirkulu  (21.11.14 22:42:14)