geçen hafta tchibo'dan online alışveriş yapıp hala kargosu gelmeyen var mı?

%40 indirimden yağma yaptım. 1 hafta oldu. gönderi takip nosu hala yok, tchibo diyo ben kargoya verdim, kargo diyo ben almadım. şikayetvar.com'da benzer 3-4 şikayet var. tchibo yoğunluktan oldu kargo firması yetiştiremedi biraz daha bekleyin diyor. normalde 2 iş gününde elimde olan kargo 6 iş günü sonrası nerde meçhul. nazar değdi resmen, senelerdir en memnun olduğum firmayla ilk kez sorun yaşıyorum aramadığım sormadığım çağrı merkezi bölge müdürlüğü kalmadı. bikaç gün daha beklicem.

var mı bu yoğun döneme denk gelen duyuruda?

ey çibo o bordo hırkayı istiyorum tamam mı!!

aynen bu indirimden bir ayakkabi bir de kazak aldim, iki gun sonra geldi. ayakkabinin numarasi kucuk geldi diye ayni gun iade gonderdim kargoyla, dun ayakkabinin parasini iade etmisler sagolsunlar.

daha once de tchibo'dan online baya bisey aldim, hicbirinde sorun olmadi, kargo cok gecmeden geldi.
  • nawres  (21.11.14 14:28:54)
kaç gündür bekliyorum tam şu anda gönderi nosunu eklemişler! duyurunun uğurlu gelmesi <3 ay lav yu duyuru <3 (adamlar daha yeni merkezden almışlar bu arada, buna da şükür)

  • emirkulu  (21.11.14 14:30:11 ~ 14:30:33)