kadın garipliği vol1

merhaba duyuru sakinleri..

geçen gün hatunun biriyle yürüyüşe çıkıcaz.. telefon ettiler senin evin oraya gelicez hadi sende çık dedidler.. gittim evdeki en temiz eşofmanımı giydim beni bekleyecekleri yere doğru müzik dinleyerek vardım. bir tane kız arkadaşıyla gelmiş bizimki. neyse, o sıra güldü müldü bu eşofmanın dedelerin eşofmanına benziyor bence eve gidelim öbürünü giy dedi.. maskülenim ya delirdim yine.. :) hayır efenim dedim, ben bugün bu eşofmanla yürüyecğeim. istersen geçer karşı kaldırımdan yürürsün umurumda değil dedim. ve başladık tartışmaya.. yok öyleydi yok böyleydi.. yürüyüş yapacağımız yere kadar tartıştık. sonra birden bana doğru döndü, elimi sıkıca tuttu.. aniden bana sarıldı ve öptü. sonra seni çok seviyorum ben dedi ve bütün tartışma bitti.

şimdi sormak istediğim şey şu: bu kadın milleti neden böyle arkadaş? düşünüyorum da eşofmanı değiştirseydim ne değişecekti ki? yani böyle şeyleri neden kendilerine dert yapar kadınlar?

"Hatun" maskulenliginden çok etkilenmiş.

  • damdanakan  (19.11.14 20:02:29)
hadi bana duymak istediğim şeyleri söyleyin.. :)

  • coripack1  (19.11.14 20:03:19)
serin hikaye birader. yeni trollümüz de sensin galiba. erkek trolle hasret kalmıştık.

(olmayan) maskulenliğinden etkilenmiş +1
  • devilred  (19.11.14 20:11:13)
erkekler eşofman giymemeli :(

  • seksen9  (19.11.14 20:16:49)
neden giymesin? yeşil adidas eşofmandan belli olan pipileri hoşunuza gitmiyor mu? eğildiklerinde görünen baskılı lacivert baksır lastiklerine kaymıyor mu gözünüz?

  • coripack1  (19.11.14 20:20:14)
töbe estağfur. işte bunlar hep batının ahlaksızlığı.

  • seksen9  (19.11.14 20:46:55)
sen rahatsız olmadıysan kimsenin olmaması gerek. ama bu duruma karşı taraf takılıyorsa farklı bakış açılarınız işte böyle böyle tanıyorsun o kişinin doğru kişi olmadığı daha doğrusu birbiriniz için doğru olmadığınız.

  • gokhan atestepe  (19.11.14 21:32:40)
seni öpmeye neden kız arkadaşıyla gelmiş?
editle orayı, olmamış orası.

laf atmış işte, aklı sıra muzurluk yapmış
  • kaymaktutmayansicaksut  (19.11.14 21:36:22)
yeni trolumuz hayırlı olsun.

  • kuzey li  (19.11.14 21:38:06)
  • emirkulu  (19.11.14 22:45:28)