beyaz sıvı.. (+18)

sevgili duyuru sakinleri..

geçen gün hatunun biriyle yatağa girmişiz muhabbet ediyoruz.. sevişme öncesi veya sonrası tam hatırlamıyorum.. konu bunun çalıştığı iş yerindeki müdürün iş yemeği esnasındaki halleriydi.. kendi aramızda müdürün o kibar olmaya ve müdürlüğünü hissettirmeye çalışan tavrıyla dalga geçiyoruz. o benim dudaklarıma bakıyor, ben onun dudaklarına.. o sıra eli battaniyenin altında cinsel organıma gidiyor.. müdür müdür diyor.. hatunun saçlarını dudaklarımın üzerine götürüyorum ve müdür gibi hareketler yapıyorum. müdür canım sıkılıyor diyor.. yumuşak ellerini göğsümün üzerine bastırıyor ve birden üzzerime çıkıyor.. dur diyorum ben maskülenim :))) şaka şaka bu kısmı..

birden öpüşmeye başlıyoruz.. sadece öpüşüyoruz ve cinsel organından bembeyaz bir sıvı geldiğini fark ediyorum.. kendimde olsa anlarım ama bu yoğun beyaz sıvı ne olabilir? normal midir? hastalık belirtisi midir?

oluyor bağzı hatunlarda, ph mh felan heralde o.

  • kahve kokusu  (19.11.14 18:58:28)
çok mu canın sıkılıyo yavrum senin?

cevap: normal. anormal bişey olsa(mantar filam) 'normal mi?' demeyeceğin kadar kötü olurdu.

aha duyuruyu gırdın.
  • seksen9  (19.11.14 18:59:27 ~ 19:05:47)
sağlığına dikkat eden biri olduğum için, özellikle cinsel sağlığıma dikkat ederim bu arada, insan korkuyor azizim. her çeşit insan var. eydis midir nedir? hayır madem böyle bir şey var, ne olduğunu bil.. dimi ama. o da bilmiyo.. kakk kaakk kaak dedim hemen doktora gidiyoruz.. maskülen biri olduğum için böyle bir konuyu pas geçemezdim :))

ne yani sormayalım mı? bu sitenin amacı insanlara yardımcı olmak değil mi?
  • coripack1  (19.11.14 19:08:36)
müdüründen hoşlanıyor.

  • yalnux  (19.11.14 19:11:30)
dürbünden hoşlanıyor.

  • devilred  (19.11.14 19:16:15)
arkidişer soru anlaşılmadı galiba.. vajinadan beyaz bir sıvı geldi.. bu sıvı neden gelir? manası nedir? hastalık mı ustalık mı?

  • coripack1  (19.11.14 19:16:56)
mantar muhtemelen.

  • fayfim  (19.11.14 19:18:33)
Hastalık değil. Fazla ayrıntı vermicem sana. Sözde hatun kaldırgacıydın bu kadar genel bir şeyi bile bilmiyosun asfsd

  • emirkulu  (19.11.14 19:18:59)
hep böyle soracaksan sor tabi ama bağyanlar hakkında tespit şeyapan sorular sorma e mi? tüm feminikleri toplarım buraya bak.

kadınlarda beyaz sıvı orgazm sırasında değil kayganlaşırken gelir. her kişide gelmez. gelende de her zaman gelmez. adet öncesi daha kıvamlı olur mesela. yediği yemek, susuz kalmak, kullandığı ilaç da etkiler kıvamını, kokusunu, rengini. normal yani.
  • seksen9  (19.11.14 19:21:19)
(bkz: creampie)

  • razvan rat  (19.11.14 19:21:43)
dikkat edebildin mi, bacağına batan bir şey var mıydı?

  • air  (19.11.14 19:30:07)
@razvan, creampie o değil.
sorunun yanıtı da, müdüründen hoşlanıyor + seksen9'un yazdıkları işte.

  • yalnux  (19.11.14 19:30:24)
Bu sıvı içerideki kayganlaştırıcı sıvı çok birikmişse gelir. Bu da demektir ki ya seni bilmemkaç saatten beri istiyor ya da o an hormonları coştu. Çok normal bir durum.

  • aychovsky  (19.11.14 19:32:52 ~ 19:33:05)
amsuyu

  • [silinmiş]  (19.11.14 19:39:15)
Hatun çok zevk almış.müdür falan da dediğine göre beyazı vermiş.
Sonuç olarak bu hatun müdür olmak istiyor.

  • sapkasiz cikmam abi  (19.11.14 19:39:36)
çişten sonra o organdan en çok gelen sıvıyı sen daha yeni görüp ne olduğunu bilmiyorsan sanırım ilk ilişkini, bakirliğine veda ettiğin geceyi anlattın bize, saol paylaşım için.

  • orta sahanın rakip yarı alana bakan dilimi  (19.11.14 20:28:45)
abov şaka bir yana aklıma geldi bir anda, dank etti.

nip/ tuck izleyenler bilir. çok ayrıntı vermeden bahsedeyim; dizide bir herif bu bizim doktorlara kendini kadına döndürtürtüyordu ancak sadece yüz ve göğüs estetiği yaptırıp kestirmekle kalmıyordu. üstüne birde delik açtırtıyordu. yani bir çeşit yapay vajina oluşturtuyordu. izleyeli çok aldu ama hani onunla farketmeden ilişkiye girenler vardı.

eğer öyle zahmetli bir operasyon geçirdiyse; senin ki hormonları almayı unutup, fazla uyarılmadan boşalmış olabilir abimiz.

not: hormon işini salladım biraz. hani spermin gelmesi önlenebilir mi, önlüyorlar mı ya da napılıyor çok bilmiyorum ancak o çerçevede türet işte.
  • air  (20.11.14 16:03:56)
@fayfim+1 mantar bence de.

  • Greycrescent  (20.11.14 16:27:48)
  • sehpa fx350  (20.11.14 16:33:10)