çok mu şey istiyorum?

merhabalar,

şimdi sizlere en beğendiğim kız tipini anlatacağım. sorun şu ki bu kız tipi her yerde bulunmuyor. öyle zor ki böyle kızları bulmak. ama bulduğunuzda o sabrın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz..

1-bir kızın dış güzelliği orta halli olduktan sonra gerisi faso fiso. yani obez olmadıktan sonra, yalı kazığı gibi durmadıktan sonra ok.

2-heyecandan ayakları titreyen, ateşi çıkan kızlar.. böyle saf salak bir kız karşıma çıktığında evlenmeyi düşünüyorum. nasıl kendini sevdirmeye çalışıyor, nasıl heyecanını bastırmaya çalışıyor görseniz.. yeni doğan bir tavşan gibi ürkek mi ürkek.. masum mu masum.

3-karşısındaki insanı değiştirmeye çalışmayışı.. aman tanrım. daha güzel bir kadın formu var mıdır? bence yok. sizi olduğunuz gibi kabul edişi. ve sizden aynı şeyi bekleyişi.. bazen tanrının böyle hatunlara daha fazla zaman ayırarak diğerlerine haksızlık ettiğini düşünüyorum.

4-küçük sorunlara sizi bulaştırmadan çözmeleri.. yine takdir edilecek bir hareket.

5-cinsel fantezilerinin oluşu.. off beni yine benden alan bir özellik. sadece beni mutlu etmek için yatakta bu kadar güzel şekillere bürünmek, ancak şeytanın aklına gelir.. bazı salaklar seninki eski sevgilimin penisinin tanjant/kotanjant oranına göre 17/5i oranında daha eğik olduğu ççüüün.. diye zırvalar. ağzına iki tane çarpmak istersiniz.

6-temiz bir beden.(kendine saygı) temiz bir yatak ve ev anlayışı.

yukarıda saydığım 6 şartı sağlayan 1-2 tane hatun oldu.. bu kadar zor mu? tanıştığınız hatunlarda siz ne arıyorsunuz? yani hepsini böyle sıralamayın sadece en önemli 3 tane şeyi söyleseniz kafi.

sen siparişi verdin de o işler öyle olmuyor işte. hem sezonu geçince sıkılırsın.

  • seksen9  (18.11.14 19:19:13 ~ 19:20:26)
sen ayakkabı aramıyor muydun ne ara kıza çevirdin olayı.

  • kuzey li  (18.11.14 19:21:03)
ben de aradigi kiz kriterlerine "masum mu masum ama yatakta cinsel fantezileri olacak" cumlesini kurmayan erkek ariyorum ama zor be haci bu isler cay koy sen iyisi mi

  • shotgunwoman  (18.11.14 19:23:01)
Bi anlamda sana hizmet edecek birini arıyosun, güzelmiş.

  • humblebirth  (18.11.14 19:28:03)
eğlenilecek kızlar var, bir de gerçekten hatun gibi hatunlar var.. hani o altın dişi dediğimiz hatunlar.. ben o altın dişiyi arıyorum. hepsini aynı kefeye koyabilmek mümkün değil.. ama bu ayakkabı gibi kızların olmadığı anlamına gelmez.

  • coripack1  (18.11.14 19:29:29)
@humblebirth..

şimdi sen ferrari olsan, seni hak etmeyen birinin koltuklarına osurmasına izin verir misin? arabaya bineceksin elbet ama bir bedeli var. para/pul/güzellik/şan/şöhret gibi basit şeylerden bahsetmedim dikkat edersen.
  • coripack1  (18.11.14 19:32:30)
keşke şu kadınları evlenilecek, eğlenilecek diye kategorize etmeyi bıraksan. kadınlarla ilgili ciddi problemlerin var bence. ayakkabı demeler, saçma sapan benzetmeler. kadınlarla konuşmayı dahi bilmiyorsun, metrodaki kadının yanına oturup tarzan gibi giyinmişsin falan demelerin bir tuhaf. senin durumunda birinin kadınlarla ilgili tespit yapması falan komik.

  • rock n roll  (18.11.14 19:33:45)
bunu yazan da metrobüsteki kadına ''tarzan gibisiniz'' diyen bir adam.

cevap: senin için zor evet.
  • neferkitty  (18.11.14 19:33:49)
tanrı sanki bu kızları yaratırken benim fikrimi sormuş dediğim kızlar katılıyorum sana.doğal olan, kurnaz ve çıkarcı kızlar yerine hem saf, hem akıllı olanlar popilarite yerine, sadece basit hayatı sevenler. bulunca ölümüne sevdiğim kızlar.

  • bluebey  (18.11.14 19:35:57 ~ 19:49:53)
çok manyak hafızalı insanlar var lan aranızda :)) ama kafaları hep geriye dönük çalışıyor..

  • coripack1  (18.11.14 19:36:19)
bu olayın unutulacak bir olay değil yani. bence sen hiçbir şey isteme, olmayacak zaten.

  • rock n roll  (18.11.14 19:38:18)
paket mi burada mı?

  • secilmis uye  (18.11.14 19:39:19)
ahahah rock'n roll +1

artık bu detay senin sabıkan gibi kabullen bence, bunu unutacak duyuru hatunu yoktur, yaradılışa aykırı.

sonuçta burda yazılanlar herkesin karakterinden bir parça verir (troll değilsen ki biz değil kabul ettik) haliyle ''tanımadığı kadına tarzan diyen adam''sın sen artık.

ilave: tüm gelen tepkilere rağmen de ''nerde bu kadın gibilerini görsem döverim diyen'' bir şeysin.

Cevap: o kız sana bakmaz.
  • neferkitty  (18.11.14 19:40:49 ~ 19:43:28)
ne kadar insani şeyler istemişim lan.. şuna bak. memelerinden bahsetmemişim bile. belkide küçük memeli, kıllı vücudu var.. belki gözleri şaşı, belki kollarında saçım gibi kıl var. hepsinin çaresi olabileceğini düşündüğüm için bunları boşvermişim. vaar böyle kızlar biliyorum.

bu arada düşündüm de "tarzan gibisin" sözünde ne acayiplik var hala anlamadım. yani iyi niyetle söylenmiş bir söz. hakaret değil, küfür değil. gayet bana ait bir tanım.
  • coripack1  (18.11.14 19:45:15)
ben sana söyliyim böyle beklentilerle biraz zor işin. yani evet cok sey istiyorsun. bu kızı bulacaksın da (ki en zor kısmı bu), sonra tanısacak ortak ortam olacak da, halihazırda sevgilisi olmayacakta (yüzde 10 ihtimal), seni beğenicekte, etrafında pervane olan 5473 erkek arasından seni seçecekte, ölme eşeğim ölme.

ek not: ''ortalam görünüşte bir kız'' diyerek sıyrılmıs olmuyorsun. ortalama ve üstü her kızın 1 milyon tane peşinden kosanı oluyor bu memlekette bırak tipsizleri.
  • fransızkalanadam  (18.11.14 19:48:01 ~ 19:49:15)
@fransizkalanadam

şu özellikleri olan bir kız bulayım.. sevgilisini mevgilisini ben çözerim sen rahat ol. hepsini hallederiz. tanışmak kadar kolay bişey yok. sen saddece çok büyütmüşsün olayı. muhtemelen hatunla tanıştıktan sonra bayılırsın sen. senin için bir eşik olmuş tanışmak. tanıştıktan sonra ne olacak bence bu daha önemli :)
  • coripack1  (18.11.14 19:51:06)
iki saat once daha, baska bi'sey diyordun kardes ne oldu birden fikir degistirdin, hani "farkli" kadinlar ile olmak istiyordun, simdi birden "soye bi hatun olsun, bitek benim olsun" moduna gectin.

istediklerin cok degil de, sen bu kadina ne turk ozelikler verebileceksin bakalim? manevi olarak yani? Diger duyurundan anladigimiz kadariyla, bi kadinla hicbir sekilde hayat arkadasi olamiyacak, kadini sirf cinellik yuzunden ihtiyac giderici olarak goren, evlenirsem nasil aldatayim yhaa, ergen moduna giren bi insansin, ve utanmadan burada liste hazirlayip, boyle bi gizzzz istiyom, ya cok sey mi istiyomm, diye agliyorsun! Sorry, ama sein gibi erkek icin tum bu saydiklarini tam tersi olan kizlar bile fazlasyila fazla.
  • miljena  (18.11.14 20:48:07)
Rock n roll +10000 ^.^

Karsim sen nasil bi varliksin ya. Ahsjsjsjhsja. Bir de ciddiye alip cevap vermis o kadar insan, katkisiz ergen bi wannabe troll oldugunu simdi anladim. Najsjska.

rock her seyi soylemis zaten, troll olmazsan dahi, kadinlar ile ciddi bir sorunun var senin. allah karsina hicbir sekilde kadin cikartmasin, kiza yazik.
  • miljena  (18.11.14 20:51:36)
malesef evet

  • metalika  (18.11.14 20:52:24)
bi karikatür görmüştüm.yalnızlıktan halüsinasyon gören ama hala kadın dediğin şöyle olur böyle olur diyen bi adam vardı.bana onu hatırlattın.

ek olarak erkek dediğin de çok konuşmayacak, herşeyi didiklemeyecek.yani sen biraz didikleyici gibi geldin bana.ha bide hatun diyen erkekler bence ekstra itici.yani olmadı.
  • lampetia  (18.11.14 23:50:49 ~ 23:51:46)
bir gün sevgilin ya da eşin olursa, kadınlar hakkında bu gerzekçe benzetmelerini - ayakkabı, araba vs- asla bilmeyecek. çünkü bu benzetmeleri ona söylemeye götün yemeyecek. çünkü sen burada anonim bir internet karakterisin. dışarıda belki ezik bir asosyalin tekisin ya da kibar bir don juansın. ne olursan ol normal hayatında bu kadar gerzekçe konuşmadığına hatta konuşamadığına eminim. ama aslında sen busun. gerzekçe düşünceleri olan bir kişilik. ve bu kadın bunu asla bilmeyecek. insanların gerçek zihinlerini buraya kusmaları gerçekten korkunç. daha korkuncu da bu insanların dışarıda sıradan birer öğretmen, mühendis, avukat vs olup gündelik hayatımızda bu gerzekçe düşüncelerinden habersizce normal ilişkiler kurmamız.

  • soybean  (19.11.14 00:20:24 ~ 00:23:15)
Sadece sunu demeye geldim; @shotgunwoman, yatakta cinsel fanteziler kuran kadinlar masum olamiyor mu?

  • LXXVII  (19.11.14 06:48:01)
bakın benim şahsıma takmış durumdasınız. normal hayatta elbette bu düşünceleri dile getirmiyorum. sevdiğim kadınlara asla ayakkabı gibi davranmıyorum elbette onlar da bunu biliyor. sevgi göstermesem, sevgimi hissettirmesem bir tane kadın durmaz yanımda.

john fante okuyanlar beni gayet iyi anlar. veya teomanı birazcık yakından tanıyanlar ne demek istediğimi gayet iyi anlar. bunlar belkide sizin bile fark etmediğiniz ama yaşadığınız şeyler. sadece dile getirebilecek kadar güçlü değilsiniz. kabul edin...
  • coripack1  (19.11.14 07:25:30)
güç? hayatı ve insanları o kadar tanımıyorsun ki. sevgi senin sandığından çok başka bişey. neyse allah sana selamet hayatındaki insanlara sabır versin.

  • soybean  (19.11.14 09:53:55)
bakın ne kadar basit şeyler isteyen biriyim. hayatımda bunlardan daha fazlasını, iyisiyle kötüsüyle, verebilecek kadınlar oldu. sevemedim mesela. ilkel bir kadın istiyorum. sıçtığı koksun, osursun mesela.. benim kazandığımın en az iki katını kazanan kadınların maskülen tavırlarından iğreniyorum.. bir ortamda ben varken maskülen bir kadın olamaz. döverim onu. kırarım kafasını. sırf bu yüzden istifa etmiştim işimden. kadın patronların dayanılmaz kaprisleri hiç bana göre değil. kadın feminen yaratılmıştır. bu yüzden sözü geçmez. geçmeyince oturur ağlar.

testesteron seviyem çok yüksek, kıl anlamında değil.. erkeksilik anlamında. bir kadın benim bu liderlik özelliklerimi bastırmaya çalıştığında hayattan soğuyorum. limon bile satabilirim ama o şekilde yaşayamam..

bana hizmet edecek biri değil beni bu şekilde kabul edebilecek kadın arıyorum. yani şimdi siz arabasınız, cam arıyorsunuz. arabaya göre cam mı ararsınız yoksa cama göre araba olmaya mı çalışırsınız? rüzgar ne kadar şiddetli vurursa vursun, siz arabanıza göre cam bulmak zorundasınız..
  • coripack1  (19.11.14 11:13:12)
araba,cam, liderlik fadsafs. iyi eğlenceler.

  • soybean  (19.11.14 12:11:39)
bu adamda çok pis author tandansı (ekşiciler biyle mi diyodu) var. dürüst be valla takdir ediyorum. o herif nerelerde napıyo acaba.

  • emirkulu  (19.11.14 16:02:18)
iyi trollsun valla. Jahdjsjsksjaakjs.

oyle bi kadin istiyorsan, git koyden kiz al!
  • miljena  (19.11.14 16:10:37)
bi ara köy yumurtası gibi köylü kızıyla evlenmeyi düşünmedim değil.. ama yok azizim, inanır mısın köylerde kız kalmamış.. köylü diye bir toplum yok olmuş sanki de herkes şehire gitmiş.. köye kadar gittim yani.. hep 70-80 yaşında nineler deedeler var.. biraz erik toplayıp geri döndüm.

  • coripack1  (19.11.14 19:19:40)