bisiklet için hız sayacı önerileriniz?

iyi akşamlar sevgili cavit cav'lar,

başlıktan anlaşıldığı üzere bisikletim için hız sayacı arıyorum ama en dandik şeylere bile deli fiyat çekiyorlar. über kalite bir şey olmasına gerek yok, 3-5 fonksiyonlu ve ışıklı olsa yeter. dx, aliexpress'te falan satılan 3-5 dolarlıklar nasıldır acaba? alıp kullanan, memnun kalan, şunu al diyecek olan var mı aramızda?

şu görseldekinden var bende. iyi güzel memnunun ama ışığı yok, ışık önemli..

soruyla alakalı değil ama adamlar 333kmh ile rekor kırmışlar bisiklette

  • GreyFever  (11.11.14 21:52:28)
www.dx.com

Ben linkteki aletten almıştım geçen sene ve bir seneye yakın kullandım, bir süre sonra sağlam yağmurda falan çıktığım bi gün ıslandı sanırım ve ondan sonra pek randıman alamadım kendisinden ve yeni bisikletime de uymadığı için kenara kaldırdım.

Sigma'nın kablolu/kablosuz sayaçları oldukça kaliteli ve bence çok da uçuk değil fiyat olarak, bi göz atabilirsin. Öteki türlü de DX'tekiler işini görür bi aksilik olmadığı sürece, bozulursa da yenisini alırsın ne olacak :)
  • an engineer  (11.11.14 22:12:40)
sigma bc 5.12 kullanıyorum ve gayet memnunum fakat ışık yok. gece sürüşü için düşünüyorsunuz sanırım. aliexpress'ten 3-5 dolarlık deneyebilirsiniz, bir şey kaybetmezsiniz fiyatı yüksek olmadığından mütevvelit.

  • deniztarafinabakankale  (11.11.14 22:15:20)