yeni bi diziye balşıyorum

ama karar veremedim yardımınızı istiyorum. sopranos, six feet under, breaking bad, true detective, dexter, house, got gibi diziler sevdiğim diziler.

sfu, sopranos, true detective sizin tavsiye ettikleriniz, sağolun, varolun. en sevdiklerim bunlar.

bu diziler sıkıcı bulunabilen diziler ama benim için tam tersi, efsaneler. o yüzden bunlara benzer tavsiyeler verirseniz sevinirim.

final yapmış bir dizi tavsiye ederseniz daha çok sevinirim, finaliyle beraber efsane olsun, sonradan boka sarma riskini hiç almayım diyorum.

fringe tavsiye edildi, merak ettim severim gibi geldi, sizce? lost'un finalinde üzüntüden kahrolmuştum çünkü, öyle olmasın... fringe'den önce şunu izle o tam sana göre, istediğin tarz dediğiniz dizi var mı?

game of thrones
sherlock
fringe
gotham
flash

son ikisi final yapmadı ama...

edit: got yazmışsın ben farketmeden tepeye yapıştırdım ibret olsun diye silmiyorum sldkfsf
  • Sskywalkeremre  (06.11.14 20:26:49 ~ 20:27:26)
fringe uzun hikaye. utopia derim

  • oldboy  (06.11.14 20:27:12)
SENİN ARADIĞIN TADI, BEĞENDİĞİN DİZİLERDEKİ ÖZELLİKLERİ DİKKATE ALMADAN HERKES KENDİ SEVDİĞİ DİZİLERİ YAZACAK ŞİMDİ BURAYA. AMA ÖRNEK VERDİĞİN BÜTÜN DİZİLERİ İZLEYİP BREAKİNG BAD HARİÇ HEPSİNDEN ÇOK KEYİF ALMIŞ BİRİ OLARAK YÜZDE YÜZ SEVECEĞİNE İNANDIĞIM DÖRT DİZİ SÖYLÜYORUM;

BRON BROEN - MÜTHİŞ BİR POLİSİYE
BOARDWALK EMPİRE - 1930 LAR AMERİKASININ GANGSTERLER DÜNYASI
HOUSE OF CARDS - KEVİN SPACEY' İN BAŞROLÜNDE OLDUĞU MÜTHİŞ BİR DRAMA
BROADCHURCH- İLK SEZONU BİTEN VE HER SEZONDA FARKLI BİR HİKAYE İŞLEYECEK OLAN POLİSİYE DRAMA. TRUE DETECTİVE GİBİ BİR SEZONDA TEK OLAYI İŞLİYOR.
  • a summer day  (06.11.14 20:40:36)
fringe ile sevdiğin dizilerin çok alakası yok.

OZ diyorum kesinlikle.
  • tescillimarka  (06.11.14 20:44:51)
the sopranos, breaking bad, true detective, got, house en beğendiğim dizilerden, senin gibi yani. ama en beğendiğim the wire. vazgeçilmez. şiddetle öneririm.

  • signore  (06.11.14 20:45:50)
the wire, ardından house of cards, ardından da OZ'a karar verdim. Yine çok iyi seçimler yapmış gibi hissediyorum, hepinize teşekkür ediyorum ahali:) (diğerleri de aklımda tabii)

sherlock ve fargo'yu da izledim, izliyorum onlar da çok iyilerden kesinlikle.
  • superapple  (06.11.14 21:06:10)
fringe --------> finali hiç hayal kırıklığı yaratmadı. ben bitti diye ğalamaklı oldum resmen. canlarım yaa. özledim Walla
game of thrones -----> olmazsa olmaz

  • mahnita  (06.11.14 21:27:50)
izlediklerinde sertlik,entrika,gerçekçilik var bu yüzden OZ,WİRE,BSG var.

  • WrAiTh  (06.11.14 21:37:53)
yazdığın dizilerin hepsini izledim ve seviyorum. ona göre tavsiyelerim.
(bkz: oz)
(bkz: deadwood)
(bkz: in treatment)
(bkz: sherlock)
(bkz: luther)
(bkz: hannibal)

bir de the walking dead'in ilk 3 sezonunu tavsiye ederim.
  • m e l t e m  (06.11.14 21:45:17)
Polisiye=Luther.

  • angelus  (06.11.14 21:46:42)
nasıl yazılmamış?

(bkz: person of interest)
  • uuth  (06.11.14 23:09:47)
sopranos u sevdiysen mad men i de seversin.

www.imdb.com
  • silver apple  (08.11.14 03:45:51)