Outlet - Kışlık giysi (ss-mont-bot vs.)

Önümüzde ki kış İsveç'te olacağım için kışlık alışverişimi İstanbul'da yapmayı düşünüyorum İsveç'te tekstil çok pahalıymış öğrendiğim kadarıyla.

Mavi, Levi's, Docker's gibi markaların kışlıklarını bu zamanda uygun fiyata bulacabileceğim tavsiye ettiğiniz bir yer var mıdır?(anadolu yakası olursa daha tercih sebebidir :))

Özellikle bot giymekten nefret eden biri olarak; hangi marka iyidir, hangisi dayanıklıdır bu konuda hiçbir bilgim yok. Ağır botlardan nefret ediyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

caterpillar botlar hoştur iyidir candır. ama ağırdır. fakat dayanıklıdır şık bir görünüme sahiptir. özellikle bu dönemlerde baya da ucuza bulursun gibi geliyo bana.

  • maxter  (24.07.09 23:46:04)
bot için önereyim: Adidas TERREX. feci dayanıklıdır. gore-tex diye bir (özellik midir nedir bilmiyorum) hedesi var o özel kılıyor bu modeli. hafif ve şıktırlar..

  • dambil  (24.07.09 23:48:07)
bot için camel active de önerebilirim, çok hafif ve yumuşak tabanlı olmalarına rağmen kara kışa herşeye dayanıyorlar.

  • brainfour  (25.07.09 00:09:18)
levi's outleti bostancı köprüsünün hemen yanında var. docker ve diğer mmarkaların da outlet mağazaları hemen yanında. e-5 üzerinde herhangi bir araçla gidersen bostancı köprüsünde ineyim dersin hemen yanında zaten.

  • cinematography  (25.07.09 00:21:59)
bulabilirsen (bkz: salomon) ne istiyosan al bu markadan pişman olmazsın dandik şeylere para harcama.gaza gelip bi botunu aldım okadar sıcak tutuyorki giyemiyorum.çok fazla kar olmadığından dolayı.

  • buffy de vampir sayilir  (25.07.09 02:16:38 ~ 02:17:45)
Bu sıcaklarda kışlık bulmak epey zormuş bunuda öğrenmiş oldum. Ama yılmadım, azmettim aradığım ürünleri buldum. Benim gibi başka arayan arkadaşlar olursa diye yazıyorum reklama girerse lütfen modlar bir elden geçirsin. Normalde kışlıklar eylül ayında çıkıyormuş.

İlk olarak botu Lafuma Rando 4 Goretex aldım eve geldim bağcık kancası fırladı :)) değişime götüreceğim. Macera Cumhuriyetinden aldım.
www.maceracumhuriyeti.com

Mont olarak lafuma roy twin almak için arayışa çıkmıştım ki. Satıcınında büyük indirimleri ve yardımları sayesinde "ki çok memnun kaldım ilgilerinden" everest outdoor'dan The North Face All Terrain aldım.
www.everestoutdoors.com

Arkadaşlara tavsiyem ürünleri gidip elden almaları birebir pazarlıkta söz konusu internette aldığınız ürünleri deneyip test edemiyorsunuz ki bu ürünlerde beden diğer ürünlere nazaran biraz farklılık gösterebiliyor.
  • aacwarlock  (05.08.09 21:35:54)