kadın iticiliği?

Merhaba arkadaşlar,

Bir kadını avucunuzun içinde hissetttiğinizde neden bütün çekiciliğini kaybediyor? Teklif eden kadındaki iticilik de aynı kategoride mesela.. Bu avlamak istediğiniz ceylanın gelip "hadi beni öldür" demesi gibi sanki.. yanılıyor muyum?

sorunların var, fix it. yanılıyorsun.

  • devorgilla the gunslinger  (31.10.14 17:33:41)
hakli olabilirsin fakat senin dedigin bu durum erkekler icinde gecerli. Bazen bizde boyle seyleri sizler icin soyluyoruz.

  • hain kostokk  (31.10.14 17:35:52)
sen ceylan avla, kadın da iki tane elma toplasın karşılıklı oturun yeyin. keşke şu ilkel benliğinizi 2014 yılına getirebilecek bir güç olsaydı.

  • rock n roll  (31.10.14 17:36:47)
kişinin durumuyla ilgili. cok playboy'san olabilir, şahsen hoslandıgım kız hoslandıgını belli etse mesela okulda veya gelip açık açık söylese dünyalar benim olur. ama öyle bir dünya yok ve o muhtmelen kendisi aynen bahsettiğin gibi siklemeyen bir tonguç'a gidicek :P hayatın kuralı.

  • fransızkalanadam  (31.10.14 17:39:07 ~ 17:40:03)
erkeklerin çoğunda böyle herhalde ama bende değil. ben avcumun içinde hissetmeye başladığımda daha çok titrerim üstüne. daha çok ilgilenirim, daha çok severim. çünkü her gün birini avcumun içinde hissetmiyorum yani. benim için değerli ve özel bir durumdur bu, eğer o noktaya gelmişsek.

bir keresinde yavşadığım, böyle olur gibi olduğumuz bi' kız şey demişti bana, "sen beni skip kaçarsın". ben de saf saf, "niye kaçayım hep skerim??" dediydim. çok kızmıştı sonra. ama benim kafa öyle yani. niye elde edince bırakıp kaçayım amk, dışarda PESCADOR BİZE KADINLIĞIMIZI HİSSETTİR <3 <3 diyen milyonlarca kişi mi var sanki? birini sevmişsem, istemişsem onu istiyorumdur yani bu kadar net ve basit. avcumun içinde diye neden değerini kaybetsin. rakı reklamlarındaki kederli abiyim ben. çok sevgili kaybettim böyle. bundan sonra bi tane bulabilirsem eğer, en azından hak ettiği değeri göstercem.
  • pescador  (31.10.14 17:41:21)
@pescador

bir zamanlarki halim hatırlattın. bir gün o hep seviştiğim hatuna baktığımda anam babam gibi gelmeye başladığını hissettim. yani ağladığında meme verilen, acıktığında önüne yemek getirilen canlıya dönüşüyorsun. ve bunların verilmesi için deli gibi çalışıyorsun.. ne kadar sıkıcı bir hayat.
  • coripack1  (31.10.14 17:50:25)
Yanılıyorsun.

Ya arkadaşım, 20 dakikalık seks için, elini tutup sinemaya gitmek için bir kadının peşinden koşturmayı, nazını kaprisini çekmeyi, onun götünü kaldırmayı hangi aklı başında erkek ister? Cidden şöyle klişe ve ezbere tespitlere şartlanarak yaşamak size de saçma gelmiyor mu? Takvime bakıyorum, yıl valla da billa da 2014, kafalar hala aynı yerde. Yok "erkekler kovalamak ister, kadınlar ilgi ister" yok bilmemne. Aşın bunları kardeşim ya. Bir kadını seviyorsan, onun sana karşılık vermesi ilgini azaltmaz, azaltamaz. Ama bir kadın olacak karşımda, sanki benimle beraber olarak lütufta bulunuyormuş gibi o öylece dururken ben çabalıycam, çırpınıcam, onu elde edicem ve bundan zevk alıcam? Get a life.
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (31.10.14 17:54:38)
kardeşim sen sadece seks kısmını görüyorsun..

ilişki 20 dakikalık seksten ibaret değil. ben sinemaya onun götünü kaldırmak için değil gerçekten film izlemek istersem giderim. sinemaya değil her şeyi kendim için yaparım.. haa bazen onun sevdiğini bildiğim bir konser vs varsa gitmeye çalışırım ama çok umurumda değildir. kovalamak değil bu. kovalamak kızı takip etmeye, onu mutlu etmeye çalışmak gibi biraz daha. pis olmadığı sürece her kadınla sevişebilirim mesela. ayırmam. hoşuma gidip gitmediği umurumda değildir. taa ki sevişme bitip, yollar ayrılana kadar. o saatten sonra seçmeye başlıyor insan. bazılarının yüzünü bir daha görmek istemezken bazılarını yeniden görmek sizi mutlu ediyor. ve mutlu olmak herkesin hakkı.
  • coripack1  (31.10.14 18:08:11)
@comptrol

böyle bir teori olması, fikirlerimi daha ileri noktalara götürmemi sağlayabilir. çok teşekkür ederim. aradığım buydu.
  • coripack1  (31.10.14 18:21:33 ~ 18:22:00)
hatta takip edenler için şunu da belirteyim;

kitabın birinde;

"alışveriş ve seks" başlıklı bir yazı okumuştum. alışveriş ve seks bittikten sonra benzer hisleri yaşıyormuş insan. ikisini de kendine yetersiz olduğunu hissettiği için yaparmış. ve sonucunda o kadar kısa bir mutluluk hissetmek pahasına bazen 1 ay boyunca çalışıp kazandığı parayı o anı yaşamak için harcarmış.

düşünün vitrinde 1 ay boyunca izlediğiniz eteği alacağınız ay başını iple çekiyorsunuz. ve o gün geldiğinde koşarak mağazaya gidiyorsunuz. fakat bir bakıyorsunuz, bir kadın almış eteği kasada bekliyor. ve o etek vitrinde sizin 1 ay boyunca bakmaya doyamadığınız etek. bence sinir krizi geçirme ihtimaliniz var. bizi aldatan insanların başkasının kolunda bir kıyafet gibi dolaşmasına benziyor bu. sen bekle bekle sonra başkasının götünde gör. evet başka bir etek de alabilirsiniz ama siz onu 1 ay boyunca beklediniz.
  • coripack1  (31.10.14 18:37:22)
evet yanılıyorsun.

  • gokhan atestepe  (31.10.14 18:37:35)
o soğuma olayı başta beklentin fazla olursa oluyor sanırım. saçma, basit, itici yönlerini gördükçe hayranlığın azalıyor.

  • seksen9  (31.10.14 19:00:32)
  • emirkulu  (31.10.14 19:17:25)
kendine güvenlede ilgili bir sorun olabilir. seni seven sayan bir kadın için içinden "lan bu kız benim neremi seviyorki malım tekiyim aslında demekki benden birşey bekleyecek kadar benden daha mal" diye düşünüp kızı senden daha düşük seviyelerde görebilirsin. olmuyor değil.

  • false pretension  (31.10.14 23:40:50)
The fire of desire, Belk, Ger & Askegaard

www.jstor.org
  • niphrodel  (01.11.14 03:19:37)
kendine güven konusunda bir sorunum yok. gerçek manada kendinee güvenen bir insanım. aynı şekilde kadınlar konusunda da kendime güvenirim. beni kabul edecek kişiyi ben kabul etmem gibi bir denyoluğum olmamıştır. beni kabul etmeyecekti de kimi kabul edecekti ki derim hatta :)

  • coripack1  (01.11.14 15:07:25)