ipad mini 2 retina mı galaxy tab s mi ?

ipad mini 2 retina mı galaxy tab s mi ? siz olsanız neden ve hangisini tercih ederdiniz

ipad mini 2 retina
çünkü iOS daha zahmetsiz.
daha çok uygulama var.
kaliteli.
  • allanpoe  (27.10.14 16:24:15)
biz de ipad air ile galaxy bişey bişey arasında kalmıştık.
eksiduyu.ru
ipad aldık memnunuz. diğerleri oyuncak gibi kalıyor.
  • who cares wins  (27.10.14 17:17:54)
ipad iyidir ya, şöyle, şimdi ipadin ne avantajı var ki bak galaxy'de şunlar şunlar var diyebilirsin ama, bende de bir adet ipad var ve çok vakit geçiriyorum, kasmadır carttur curttur yok hiç, aleti kullanıyorsun. ama şimdi galaxy için aynısı olmaz herhalde, uyuz edebilir alet biraz, zaten bu eventlerde de söylüyorlar ipadler satışlarına oranla daha fazla kullanılıyor androidlere göre. bir de şarjı vs iyi. apple yıkılsa umrumda olmaz ama tabletleri iyi işte.

  • juusto  (27.10.14 17:22:36)
tab s 10.5'da çok fena gözüm var ama note pro 12.2'nin yeni versiyonu gelir belki diye almıyorum. samsung'ların işletim sisteminin bir yerde şiştiği doğru ama ioslar da güncelledikçe aşırı yavaşlıyor kandırmayalım kimseyi. kullanımı kolay olsun, ninem bile anlasın dersen ipad al, ben kaynakları sömüreceğim işlerimi bundan hallederim dersen tab s'i.

  • Lim5  (27.10.14 17:41:45)