whatsapp'tan yazdığımda beni engellemişti, şimdi engeli kaldırdı

ve o yazdıklarım tek tık görünüyor. yani ona ulaşmadı ve ulaşmayacak değil mi?Allah'ını seven üstüme cevap atsın

ve o yazdığım şeyler saatleriyle duruyor orada, bi caps atsam ona beni engelledin lan sen ben sana yazmıştım oysa ki vicdansız desem, bu da kanıtı desem yeridir di mi? yani sırf engellediği için gitmedi o yazdıklarım sebep bu değil mi? engellemeseydi gidecekti.

ulaşmadı ve ulaşmayacak.

  • tilion  (23.10.14 23:15:56)
ulaşmadı ve ulaşmayacak ayrıca desen yeridir tabi. sebep de bu suçlu da o. engelledi seni nasıl engeller ulan? gönder capsi gitsin utansın azcık gaza geldim bak.

  • cokponcik  (23.10.14 23:20:16)
bahane de ben olacağım şimdi yazmadın sormadın bile diye. ulan ben senin engellediğini kondurmadım bile, uyudum uyandım noluyo neden foto yok son görülme gitmiş bozuldu mu telefon ne oldu deyip başkasından bi ekledim, bi de ne göreyim? foto açık ve son görülmesi açık görmeyeyim mi? şimdi de hiçbişey olmamış gibi engeli kaldırıp utanmadan trip atmasın!

  • we used to be friends  (23.10.14 23:22:48)
Uyanmana kadar gecen surede cevap beklemis yani

  • neferkitty  (23.10.14 23:26:33)
uyanmama kadar geçen sürede engelliymişim işte zaten. foto son görülme yoktu, ben dedim bi bozukluk var, döndüm yattım. uykudan uyanınca zihinsel de bi uyanma yaşayıp ekledim başka numaradan rehbere, whatsapp'a bi de baktım ki....

  • we used to be friends  (23.10.14 23:28:56)
you used to be friends diyor noktayı koyuyorum o zaman.

  • cokponcik  (23.10.14 23:33:02)