Kazak değişimi

Bundan 10 gün önce ismini vermek istemediğim (Belki burada bir çalışanı vardır :D) bir mağazan kazak aldım. İki gün giydim, daha sonra değiştirmek istedim. Aldığım mağazaya gittim ve değiştirmek istediğimi söyledim. Yönetici kazağı inceledi ve giyildiğini anlayınca değişim yapamayacaklarını söyledi.

Şimdi ben bu kazağı değiştirebilmek için ne tür bir yol izleyebilirim? Kuru temizlemeye versem, hiç giyilmemiş bir hale sokabilirler mi? Ve o markanın başka bir şubesine gitsem değişim yaparlar mı?

Sanmam.. Bir ürünün kullanıldığı belli olur hemen hele ki bu işi yapan insanlar hemen anlar..

  • mutekebbir  (13.10.14 15:01:06)
Bu kazak bana kısa geliyo, napcam bu kazağı götüme mi sokcam amk :/

  • mountaincat  (13.10.14 15:07:30)
Etiketini cikartip giydiginiz kazagi, urunun herhangi bir ayibi yoksa, adini ne koyarak degistirmek istiyorsunuz?

  • ay nov kung fu  (13.10.14 15:08:00)
Ya kazağı giydim çok hoşuma gitti, biraz kısa gelmesine rağmen o anki hevesle etiketini çıkarttım giydim. Ama baktım olacak gibi değil, hatta belki yıkanınca daha çok çekecek, daha da kısa gelecek. Sonuçta o kazağı belki günde 25 kişi denemek için giyip çıkartıyor mağazada. Böyle bir savunma yapamaz mıyım?

  • mountaincat  (13.10.14 15:10:51)
altına oduncu gömlekle filan giy madem ya da modeline uygun gömlekle kimse almaz onu artık.
ya da 2. elden sat birine

  • neferkitty  (13.10.14 15:12:22)
Etiketi cikarttiginiz icin, urunde ayip yoksa degistireceklerini hic sanmiyorum.

  • ay nov kung fu  (13.10.14 15:12:53)
Etiketi çıkartmak problem değil, ona bakmıyorlar en azından, sadece giyilip giyilmediğine takılıyorlar.
Peki şöyle sorayım: Başka bir şubede değişim yapabilir miyim faturasıyla gitsem?

  • mountaincat  (13.10.14 15:14:56)
biraz giyinseydiniz hadi neyse de iki gün giyinmişsiniz, kirlenmiştir, şekli bozulmuştur artık o kazağın, ki zaten yönetici anlamış.

olmaz ki :/
  • mea maxima culpa  (13.10.14 15:17:22)
çirkeflik yapman lazım onun için müdürünü çağır falan demen lazımmış veya genel bi yerin telefonunu ver orayı arıcam demen gerekli defacto'da çalışanbi arkadaş öyle anlatmıştı ama bence etik mi değil, yapabilir miyim yapamam, yapar mıyım yapmam sanırım.

  • high hopes of the sozluk  (13.10.14 15:18:58)
@brotha b çok parlak bi fikre benziyo ama satın aldıktan sonra, yeni aldığım kazağı üstüme giymem gerekmiyor mu? Yönetici her halükarda aşağı inip ürünü inceliyor değişimden önce.

  • mountaincat  (13.10.14 15:19:29)
29 gün giyip ,30. gün ürün değiştirdiğim oldu. bir dahaki sefere etiketi düzgün çıakr, geri takılabilecek üzere. ürünü temiz kullanabilrsen veya yıkarsan değiştirebilirsin. beyaz bi gömleği karartıp, yıkayıp geri vermişliğim var.

  • VickVickyVale  (13.10.14 15:43:32)
ürünü kullandıysan ve kusuru yoksa ayıplı mal değilse değiştirmemekte haklılar.

  • kakao  (13.10.14 15:52:25)