allahını seven üzerime televizyon atsın.

şunu alacağım gibi de birkaç kişiden daha olumlu yorum duyma ihtiyacım var.

www.hepsiburada.com

samsung bak kardesim sen, samsung aldik memnunuz.

  • atmaca.ged  (25.09.14 22:58:22)
Valla ben de almayi dusunuyorum, bu gayet iyiymis, bunu alabilirim yani

  • balpolen  (25.09.14 22:59:27)
Him pardon, 32 inc bu, o zaman uygun diil, 1000 falan olmasi lazim, 40-42 inc olsaydi iyiydi

  • balpolen  (25.09.14 23:00:52)
saçmalama be küçücük şey öküz gibi pahalı

  • hkku  (25.09.14 23:12:35)
Küçük, daha çok ps tv'si olarak kullanılabilir, eğer almaya karar verirsen, teknosadan PR86381440695 kodu 1100 e alabilirsin.

  • atom karincanin torunu  (25.09.14 23:14:22)
tamam tavsiyede bulunun o zaman.

80 ekran bu. 500 mhz ve full hd. 2d-3d dönüşümü de yapıyor. aradıklarım başlıca bunlardı. oyun da oynayacağım, evet. bu özellikleri haiz ve daha uygun televizyon varsa hemen üzerime atın lütfen.

samsung aldık babamgilin evde duruyor, o da 80 ekran. iyidir ama bunu da sevdim gibi ben.
  • oxibrinth  (25.09.14 23:16:06 ~ 23:16:40)
bu boyuta göre biraz pahalı, evet. yeni kasa o yüzden böyledir muhtemelen ama mesela şundan var bende, gayet memnunum.
www.teknosa.com

internette sörf yapmayacağım diyorsan işini görür ama tarayıcı performansı yerlerde. seninkini kafaya koyduysan orasını da araştır, lg bu konuda pek başarılı değil anladığım kadarıyla.
  • baba jo  (25.09.14 23:16:09)
hocam yok internette takılmayı düşünmüyorum zaten. bu sistem frekansı: 200 hz olayı neyi değiştiriyor, biliyor musunuz?

a101'de de ağustos'tan kalan bir samsung var. 32'', full hd led'i 900 liraya satıyorlar.
  • oxibrinth  (25.09.14 23:29:12)
sistem frekansı denen şey görüntünün saniyede kaç kere yenilendiğine işaret eder. o sayı ne kadar net olursa görüntü o kadar keskin olur. genelde sınır 100'dür ama ne kadar yüksek olsa o kadar iyi olur denir. 200'ün sıkıntısını görmedim ben mesela ama 500'le çok karşılaştırmadım, o yüzden fark çok önemli mi bilmiyorum.

  • baba jo  (25.09.14 23:50:55)
o 100 hertz 600000 hert olayına çok takılma onlar pek sağlıklı değil. sağlıklı değil derken nasıl anlatsam bilemiyorum ben de tam vakıf olmadığım için konuya, ekran kartını gb ile değerlendirmek gibi bir şey. koyacağın odaya göre de düşün bence, bir de ps bağlayacaksan input lag olayı düşük olan tv'lere bak. sony iyi bu konuda.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.09.14 23:56:24)