ps3 almak mantıklı mı?

selam atariciler. gönül ister ki ps4 alalım (assassin's creed unity çıkmayacakmış mesela, daha yeni öğrendim, kahroldum) ama ps3 oyunlarını desteklememesi ve fiyatı... ps3'te oynayıp bitirmem gereken çok oyun var. he, mantıklı mı?

- 500 gb'lık modeli düşünüyordum ama abartı mı olacak? zaten en fazla 1-2 oyun alabileceğim tek seferde, makinede de bunlar bulunacak. bir oyun yüklendiğinde ortalama ne kadar yer kaplıyor? 500 gb'ın sıfırına da 700 lira istiyorlar.

- oyunları daha ucuz nasıl elde edebilirim? net üzerinde takas ya da 2. el satış platformları nelerdir? sanırım shopto.net vs. sitelerin pek bir avantajı kalmamış. konum gereği yalnız kargo ya da dijital yolla alabileceğim oyunları. neyse buna ayrı bir duyuru daha açarım ben.

sana tavsiyem kırık versiyonlu alman. 500 gb, kırık bir makinaya istediğin oyunları atar oynarsın. sıfır alırsan bir en fazla iki sene sonra ps2 gibi olacak onu düşün, kırık olursa elden çıkarma şansın daha fazla olur.

  • rhan  (21.09.14 21:57:28)
Sifirina 700 lira istiyorlarsa az bile istiyorlar zira ABD satis fiyati hala 300 USD ps3 500gb bundlelari icin. Almak icin araligi bekleyin, aralik ayindan sonra fiyatlar ucuzlayacaktir

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (21.09.14 22:06:54 ~ 22:11:22)