youtube ve facebook sorunu

arkadaşlar merhaba,

kafayı yicem yardımcı olursanız çok sevinirim. facebookta daha önceden youtube dan şarkı paylaştığımda youtube sekmesinde toplanıyordu zaman tünelimde. telefonumdan girip bir şarkıyı zaman tünelimde gizledim bir baktım hepsi yok olmuş bütün paylaştığım şarkılar gitmiş youtube bölümü kaybolmuş.

sorun bu değil sorun artık paylaştığım şarkılar zaman tünelimde çıkmıyor ama anasayfada çıkıyor. hareketler dökümünde de görünüyor. 'zaman tünelinde izin verildi' şıkkı da işaretli. 'önce çıkar' diyorum paylaştığım şarkıyı çıkarmıyor bile.

bir çok yol denedim, araştırdım, olmuyor. en sonunda youtube uygulamasını face den kaldırdım (niye kaldırdıysam) tekrar bağlayım diye bir baktım bağlanmıyor. dns ayarlarıyla oynadım şu arkadaşın dediğini yaptım eksisozluk.com yine olmadı. bağlantı kuramıyorum youtube la.

fotoğrafta youtube ayarlarına girdiğimde etkinlik paylaşımını etkinleştire tıkladığımda 2. fotoğraf çıkıyor.

bi el atın kardeşlerim ya. bilmeyenler bilenlere bi sorsun :(

Bilgisayarın saat/tarih ayarı doğru mu?

  • teknikekip  (31.08.14 13:46:20)
işletim sisteminiz XP mi? Microsoft XP ye desteğini çetiğinden beri bende de aynı/benzer dertler var. Benimki sözlüğe girmiyor.

  • Ruprect  (31.08.14 13:48:54 ~ 13:51:38)
@teknikekip evet doğru. böyle sorun yaşanyanlar var forumlarda tartışılmış:
forum.donanimhaber.com

@ruprect işletim sistemim win 7 pro
  • dadaloğlu mu karacaoğlan mı?  (31.08.14 13:48:56 ~ 13:49:25)
yok mu bilen anlayan

  • dadaloğlu mu karacaoğlan mı?  (31.08.14 14:41:15)
problem büyük ihtimal hosts dosyanda

  • kosun lan mevzu var  (31.08.14 14:44:54)