Ayip olmus mudur sizce ?

Sali sabahi yakin bi arkadasimin abisi vefat etti daha cok gencken. Cok uzuldum ozellikle arkadasima. Ailesini yakinen tanimiyorum en son yillar once liseye gittigimiz zamanlar bir kac kez evine falan gitmisligim var. Neyse 2 gundur surekli arkadasimin yanindaydim hep destek oldum dolastik icmek istedi gittim beraber ictik falan. Elimden geldigince yanindaydim. Tabi cok zor ne konusmak ne susmak. Hepsi zor.
Bir de anasi babasi cok kotuydu perisan olmuslardi. Aglamaktan bihal olmuslardi. Mezarlikta falan yanlarina gidip bassagligi dileyemedim. Anca uzaktan uzaktan bakistik. Onlari o halde gorunce cekindim gidemedim. Ayip olmus mudur sizce. Surekli ogullarinin yanindaydim ama ailesine basiniz sagolsun demeye dilim varmadi bi turlu.

inan bana su an hayatta en son dusunecekleri sey sensindir.

  • mayeskuel  (28.08.14 22:57:31)
farketmemişlerdir bile. boşa takmışsın

  • iscanthere  (28.08.14 22:59:15 ~ 23:10:52)
boylesi daha iyi. o sirada insanlar diger insanlari dusunecek durumda degildirler. imkanlari olsa kimsenin bassagligi dilememesini isterler. oyle oracikta oturup yalnizca aglamak isterler.
o yuzden bunu dusunme.

  • bohr atom modeli  (28.08.14 22:59:42)
Şu anda gerçekten düşünmezler, düşünebilecekleri zaman gelince de diğer oğullarının yanında olduğun için minnet duyarlar.

  • whoosie  (28.08.14 23:00:08)
Ben de cekinirim bu tur durumlarda. Ama bence de farketmemislerdir su durumda.

  • delifaruk  (28.08.14 23:00:45)
bazen böyle durumlarda insanın aklından bin türlü düşünce geçer, ''şöyle mi yapsam, böyle mi etsem?'' derken bir de bakmışsın otomatiğe almışsındır kendini.
olan olmuş ama uygun bir zaman bulursan (fazla zaman geçmeden) evlerine gidip başsağlığı dileyebilirsin. kaldı ki cenazesine gitmişsin.

  • trollmatik  (28.08.14 23:07:17)
bir şey olmaz, ilk fırsatta "o gün baş sağlığı dileyemedim, kusura bakmayın" gibi bişey söylersin. vs.vs.

  • headredhead  (28.08.14 23:19:38)
Böyle acı günlerde acıyı yaşayanlar kimin gelip kimin gelmediğini unutmazlar. Seni görmüşler ya o yeter
Tabi ilk fırsatta başsağlığı dilersen iyi olur.

  • acckr  (28.08.14 23:53:49)
Arkadaşının yanında olmuşsun ya gerisini siktir et.

  • Cicak17  (29.08.14 00:03:17)
yarin bi cicekle git ziyaretlerine. iceri davet ederlerse gir etmezlerse kapidan kisaca dusuncelerini soyle. eger davet ederlerse cok kalma bir iki muhabbet edip cikarsin.

emir kipiyle yazdim gerci kusura bakma ama bu tarz seyler cok onemlidir. bence ayrica gitmelisin.
  • ko gotursun su seni  (29.08.14 02:23:09)