Ne izlemeli?

Dizi izliyordum, dizi bitince boşluğa düştüm, depresyonların eşiğindeyim.

Meğerse düşünmemek için dizi izliyormuşum. Bıkmadan yılmadan saatlerce izler bitirirmişim dizileri. İki damla arada düşündüm diye yine afakanlar bastı.

Hayır şikayetçi değilim ama stokta dizim bitti. Yeni dizi indirmeli, ne indirmeli? O arada ne yapmalı? online izlenen siteler kapanmış çok üzüldüm.

Sonuç: Hangi diziyi indireyim? İndirdiğime değsin, uzun sürsün. Dizi haricinde tavsiyeniz varsa sevinirim yine.

The Utopia, braquo, black mirror

  • rentts  (02.08.14 20:36:43)

  • xenophobe  (02.08.14 20:41:38)
the wire, the shield hem uzun hem de suç dünyasıyla ilgili hayli sürükleyici.
yahut eğlenmek için it's always sunny in philadelphia

  • satafatli  (02.08.14 20:44:07 ~ 20:45:36)
dizileri bitirdiysen anime izle?

(bkz: ekmek yoksa pasta yesinler)

çok bölümlü bi tanesine sardırınca zaman nasıl akıp gidiyor bilemezsin...
  • spider03  (02.08.14 20:44:28)
önce sunu indir: (bkz: popcorn time)

sonra da buradan seç beğen al. izlediklerine dair bir sey yazmamıssın öneremedim.
  • ufukcel  (02.08.14 20:45:25)
Kusura bakmayin dizi yazmamisim. Tesekkurler tavsiyeler icin. Sopranos bitti en son, o ve breaking bad tarzi olabilir, agir ilerlese de surukleyici bu diziler ve insan davranislarina yogunlastigi, bu konuda muthis ayrintilar barindirdigi icin sevdim sanirim. it's always sunny in philadelphia pek hosuma gitmemisti ornegin. Friends ve seinfeld sonrasi izledigim icin olabilir. O zaman the wire mi desek?

  • superapple  (02.08.14 21:00:44)
"...agir ilerlese de surukleyici bu diziler ve insan davranislarina yogunlastigi..."

(bkz: six feet under)
  • ufukcel  (02.08.14 21:03:29)
True Detective ve Bron Broen.

  • amelie poulain  (02.08.14 21:09:21)
Diziler bittiyse film izleyin. Ne kadar film izleseniz de hep izlemediğiniz bir sürü film çıkar.

  • istenmeyen evlat  (02.08.14 21:20:56)
benim de kafamda düşünceler var kendimi meşgul etmeye çalışıyorum sürekli maksat kafa dağılsın, little miss sunshine ı izledim şimdi sinirlerim boşaldı resmen, bi taraftan ağlıyorum bi taraftan da gülüyorum tavsiye ederim

  • mirty  (02.08.14 21:26:17)
six feet under +1
birçok konuya bakış açımı değiştirdi. hafif, kolay izlenen ama oldukça derin bir dizi. üstüne yok bence.

  • denizen  (02.08.14 23:11:46)
True Detective de efsane, yine zamanında buradan tavsiye alıp izlemiştim o yüzden yine buraya soruyorum :)sanırım bu seferki de six feet under olacak :)

@istenmeyen evlat, filmler dizi gibi olmuyor, dizide merak sürekli devam ettiği için durmadan izliyorum, işten geliyorum izliyorum gecenin bir yarısı uyku tutmuyor izliyorum... hikayeyi bildiğim için hiç yormuyor kaldığım yerden tak diye açıp izliyorum. ama film hem uzun oluyor hem de her seferinde yeni bir film, merak da olmayınca film izlemeye iten bir şey olmuyor. yorgun olunca üşeniyorum. tatillerde falan ancak film izleyebiliyorum o yüzden:)hem daha dizileri bitirmedim :)
  • superapple  (03.08.14 01:42:00)