mutlu aile fotoğrafı

şimdi acilen mutlu aile fotoğraflarına ihtiyacım var. deniz kenarı olması gerekiyor, tatil fotoğrafı yani daha doğrusu. işte anne baba çocuklar filan.. gugıla yazdım büssürü şekilde ama çıkmadı işe yarar bişeyler pek.. böyle topluca nereden bulabilirim? aklına gelen olursa çok sevinirim.. sizin aile bile olabilir uygun foto varsa sizin aile bile olabilir =)

*bi yazlık sitenin tanıtımında kullanılıcak onu da söyliyim.

images.google.com.tr

istemediginiz kadar : )

google image search keywords : happy + family + beach
  • la traviata  (30.06.09 22:22:00 ~ 22:22:26)
img75.imageshack.us

Biraz çirkin bir aile ama bu konuda bir fotoğrafı bende aramıştm bir süre; bulabildiklerim arasında en güzeli bu idi :)
  • can emre  (30.06.09 22:24:48)
teşekkür ederim ya bikaç tane olabilir burdan ama şöyle daha doğal fotolara ihtiyacım var aslında. bunların çoğunun yalan olduğu çok belli =)

  • minguinho  (30.06.09 22:25:28)
tam isini gorur mu bilmiyorum ama: storage.sxc.hu

edit: img44.imageshack.us
  • sourlemonade  (30.06.09 22:30:19 ~ 22:43:18)
assert h'nin verdigi linki actiktan sonra ayni linki browserda kopyalayip yeni bir browser tabinda tekrar paste edip enterlarsan gorebilirsin fotoyu. bir nevi foto korumasi gibi bisi..

  • la traviata  (30.06.09 22:44:15)
kaynağı buldum =) duyuruyu silmeden önce de bi yazıyım dedim belki işine yarayan olur; photobucket.com da la traviata nın kullandığı keywords ile aradım birsürü imaj buldum. mutluyum.

  • minguinho  (30.06.09 23:14:11)