Telefonlardan anlayan duyurucular. Ne alayım ?

1000-1400 civarı akıllı telefon alıcam bu hafta içinde. Aklım çok karışık. Android alacağım kesin sadece. Windows ya da ios düşünmüyorum.
Ve piyasayı çok bilmediğim için bu fiyat aralığında Galaxy s4 alıcam gibi hoşuma da gitti bayaa.

Ama lg g2 , discovery elite falan tavsiye edenler var. Siz ne diyorsunuz? S4 mü alıyım yoksa aynı fiyat aralığında şu daha iyi dediğiniz bir telefon var mı?

ben de aynı fiyat aralığına bakıyordum. konuyu bilenlerine sordum. nexus 5'te karar kıldım.

  • derd  (27.07.14 01:14:25 ~ 01:14:50)
g2 32gb kullanıcısıyım, hastasıyım hala :p

  • alaimisema  (27.07.14 01:23:14)
nexus 5 güzel.

  • nodrap  (27.07.14 01:26:28)
bu nexus 5 yeni çıkan bi model mi? bi de neden s4 değil nexus 5 peki ?

  • olebole  (27.07.14 01:36:23)
samsung'tan uzak dur. son derece güzel donanımlara sahip telefonlar yapmasına rağmen içini asla işinin düşmeyeceği kendi uygulamalarıyla o kadar şişiriyor ki illallah edersin, sonra sağlam custom rom bulucam diye genç yaşında saçların dökülür.

neksus 5'i öneririm ben de. ama sony'nin xperia serisinde de oldukça hoş modeller var, bakabilirsin.
  • a d s z p  (27.07.14 01:36:47)
neden s4 değilden ziyade nexus 5 android versiyonlarını ilk alan telefon. androidi milyar tane cihaz kullandığından optimizasyon sıkıntısı oluyor ama yamulmuyorsam android ilk olarak nexusta geliştiriliyor. bunun getirdiği bi stabilite var.

  • nodrap  (27.07.14 01:42:30)
yalnız bi tane s4 al diyen çıkmadı. o kadar mı pişman olurum alsam ?

  • olebole  (27.07.14 01:54:48)
s4 s3'ün makyajlı hali.
ben aldım kullandım, uzaktan kumanda özelliği iyi, pili biraz daha iyi gidiyo, işlemci az daha iyi, bi de kameraya özenmişler.

samsung sırf s3ün önünü kesmek için s3'e kitkat güncellemesi vermedi. bence hayvanlık, sıfırını sattığın telefonu güncellemeden mahrum bıraktı...

s4 çok mantıklı bir seçenek değil bence.
  • siradisi00  (27.07.14 02:02:57)
S4 alma. Nexus 5 olabilir, kullanicisi olarak lg g2 tavsiye ederim. Nexus5 e kiyasla tek dezavantaji guncelleme ama o da zaten yilda 1 defa geliyor gec geliversin. Tonla avantaji var ama ekran olsun batarya olsun.. Kiz arkadasimda note2 var, onu da alma. Komple samsung alma hatta.

  • icim urperiyor  (27.07.14 04:22:41)