kaçılması gereken erkek mi

ben kadın taraf oluyorum burda.
karşıdaki kişiyle aynı dershanede öğretmenlik yapıyoruz. o 2 senelik ben 1 senelik. ilk senesinde dershaneden biriyle 6-7 ay birlikteliği olmuş. o kadını ben görmedim benden önce gitmiş. bu sene de benden önce yine aynı dershaneden biriyle 2 ay kadar birlikteliği olmuş.sonradan öğrendim. onu tanıyorum. şimdi benle beraber. 3 ay kadardır beraberiz.
erkek kişimiz pek mesaj atmaz, aramaz sormaz. bu konuda baya bir tartışmamız oldu. diğer ilişkilerinin bitme sebebi olarak da iletişim kopukluğu dedi.
konuşurken hep gelecek için konuşuyor, bana göre planlar yapıyor.
kendisi oldukça egoist, her şeyde kendisinin en iyi olduğunu düşünüyor. ben bu yaştan sonra birini değiştirmeye çalışmak istemiyorum.
acilen kaçmalı mıyım?
burçla ilgilenenler için o yay ben balık. yaşlar 0 26 ben 22

dersane öğretmeni fantazi mi var adamın nedir? seven adam ilgi gösterir, arar, sorar. konusmak kolay da planları hayata geçirmek de bir o kadar yürek ister. ama o iradede biri olduğunu sanmıyorum iki satırda tanıdığım kadarıyla.

run lady run!
  • ufukcel  (22.07.14 21:19:19)
kaç

  • mirty  (22.07.14 21:22:03)
ben de mesajlaşmayı aramayı çok sevmem ama birebir görüştüğümde sevdiğimi yamulturum sevgi gösterisinden.

sen yine de kaç. zaten kadınlar başka ne işe yarar ki :(
  • [silinmiş]  (22.07.14 21:23:33)
Klasik yay burcu erkeği. O ateş sen su burcusun, o duygularla dalga geçer sen duyguların insanısın. 12 burç içinde en zoru bence, ha çok sever bağlıdır bilemem, ben tek bir açıdan değerlendirdim.

  • elikası  (22.07.14 21:24:44)
Kendine çok yazık edersin, duygusal ve yumuşak kalpli balıklar artı yengeçler bizim için büyük sıkıntı.

Yay burcu kadını bildirdi.
  • al-se  (22.07.14 21:46:43)
Size imkansız aşk şarkısını hediye ediyorum. Yani ben olsam kesin "hö bunlar sorun ettiyse ben etmeyeyim du bakalım nolacak" derdim de bence sen sonsuza kadar bu şekilde mutsuz olacaksın. Git ve kendine sevgi pıtırcıklı bi adam bul my lady darbanville!

  • pandispanya  (22.07.14 22:44:42)
Hem iletişimi sıkıntılı hem egoistmiş. Bunlardan sadece birisi dahi olsa sıkıntı. Gözünü boyamasın gelecek planlarıyla. Normalde 3 ayda hemen evlilik düşünmeye nasıl başlanır? Gerçekçi değil yani.

  • phoenixboy  (23.07.14 02:37:27)
3 ay geçmiş şimdi mi aklına geliyor bunu sormak?

Yay burcu adamı katil eder.
  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (23.07.14 06:17:50)
ateş grubuna mensup burca sahip erkeklerden uzak durun (ruh sağlığınız için).

  • harekatamiri  (23.07.14 11:15:08)
Aramamak bir yana don değiştirir gibi sevgili değiştiriyorsa onun canı sıkılıyor, gönül eğlencesi arıyordur. Aksi halde bu sıklıkta aşık olunmaz.

Kaç kurtar kendini. O da oyalanacak başka şeyler bulsun.

Böyle can sıkıntısından sevgili edinen tipler gördükçe cinlerim tepeme geliyor.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (23.07.14 11:32:40)
@hareket amiri: büyük konuşmamak lazım. Ben de öyle diyodum, sonra full ateş bi sevgilim oldu (koç, yükselen Aslan, ay yay) :D tamamen idare etmekle alakalı bişey. Ama bu örnekteki kızımız idare edemez. Beklentileri çok romantik :) o yüzden yol yakınken uzaklaşmalı.

  • pandispanya  (23.07.14 11:47:05)
burcu falan siktir et de öyle davranan (bencil, arayıp sormayan) erkekten kaç. ve inan bana size öyle olmasa da o adamın "arayayım, mesaj atayım" diye peşinde dolaştığı birileri olmuştur geçmişte. yani size yapmıyordur bunu, oysa aksi halde o yapmaya çalışırdı ve sen "kendini zorlama hayatım" derdin, o da aramazdı ama ikinizin ortak şeyiyle olurdu

  • mojiziku  (23.07.14 17:35:15)
yay balık çoook zor, hele yay tarafı erkekse. brrr

yay kadını bildirdi.
  • shiranai  (24.07.14 15:03:21)
manyak mısın kızım sen. git adam gibi birini bul

  • matematik koyu  (30.07.14 14:46:14)