bu elektro gitar hiç mi alınmaz?

www.hepsiburada.com

25 world puanla 650 9 taksit, amfi ıvır zıfır kulaklık askı falan hediye ne diyorsunuz? yıllardır elektro akustik çaldım, bir heves bulunsun istiyorum. bu fiyata çok kötü bir ürün olma olasılığı nedir ?

squier strat + 10 wattlık başka bir amfi almanı öneririm. ibanezin ucuz gitarları da amfileri de sarmıyor beni.

  • r_u_h  (10.07.14 15:36:39)
enstrumanı internetten değilde bizzat deneyerek almak lazım derim ben. ayrıca squier +1

  • camiroquay  (10.07.14 15:40:02)
ama ezbere yazıyorsunuz bence, ilk aldığım elektro akustik gitar da ibanezdi, herkes" ibanezin giriş gitarları çok bozuk, çin işi" demişti, sonra herkes o fiyata alınan o sese aşık olmuştu. ibanez ecebk72sanırım.

ayrıca squirer kimdir ilk defa duyuyorum?
  • bazardaki artis  (10.07.14 15:43:26)
squier fender'in ürettiği alt segment gitar markası.
illaki metal gitarı almak istiyorsan ibanez'e kadar jackson al. ucuz gitarlarında bile çok iyi klavye var.

  • r_u_h  (10.07.14 15:54:59)
ibaneze kötü demedim ki. sadece o paraya alabileceğin daha iyi gitar var demek istedim. squier fender firmasının endonezyada ürettiği gitar markası. vestel regal,arçelik altus gibi.

  • camiroquay  (10.07.14 15:55:17)