Oyun Önerisi( internette araştırdım ama yine de aradağım tarzda yok)

Merhabalar, başlığa direkt internette araştırdım yazdım çünkü aklınıza hop diye kolaya kaçmak istemediğimi anlatmak için yazdım :) evet aklımda ki tarzı Fallout serisi olsun, Stalker serisi olsun böyle olur ya dışarıda yağmur yağar rüzgar eser oturup oynanabilecek oyun istiyorum. Var mıdır aklınızda "kardeşim bak bu oyun aldı götürdü beni" diyebileceğiniz?

Şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlar

minecraft oyna hacım sen. boşver gerisini.

  • klassno  (05.07.14 00:40:40)
post apokaliptik bir dünya desem belki daha açıklayıcı olur

  • Karafakıoğlu  (05.07.14 00:45:46)
playstation sahibi değilsiniz sanırım, öyle olsa heavy rain derdim.
bence yağmurda çamurda oynanacak oyunlar sinematik tarafı ağır basan oyunlardır. bölüm bölüm oynarsın, biter, yenisini indirirsin, sezon finali verir falan.
the walking dead, the wolf among us gibi.

bunların yanı sıra gerebilen oyunlar da olabilir.
alan wake, silent hill

ne bileyim dedektiflik tarzı oyunlar da yağmurlu havalarda iyi gider bence, l.a noire gibi.

tomb raider'ın son oyununda da full yağmur yağıyordu mesela.

bi oyun vardı yeni çıktı sayılır. adada yalnızsın, adını hiç hatırlamıyorum ya onu da tavsiye edecektim ama.
sanki dont starve da tavsiye edebilirim bilemedim.
  • gebere jackson  (05.07.14 00:50:25)
metro 2033'ü sevebilirsin belki

  • godoy  (05.07.14 00:51:11)
dishonored oynamadıysan tavsiye ederim. apayrı bi dünyası var.

  • gebere jackson  (05.07.14 00:53:57)
aynen hepsi güzel oyunlar da sıkıntı şu hepsini oynayıp bitirmişim şu oyunların (silent hill ve alan wake dışında onlar biraz korkutuyor beni de :D ) bir de teşekkür ederim tekrar

gebere jackson dead island olabilir belki ya da farcry 3 bilemedim ben de don't starve da sağlam oyun. tom raider'ı bitirememiştim en iyisi bi ona başlıyayım

metro 2033, metro lastlight fln onları da oynadım saolasın

dishonored da aynı şekilde güzel oyun

Neyse artık kadere razı olup DayZ'nin indirime girmesini beklicem :D
  • Karafakıoğlu  (05.07.14 01:03:18)
dayz yi salla, the forest hos bir sey vaat ediyordu da simdiye kadarki gameplay videolarindan bekledigimi alamadim.

edit:last of us dendi mi?
  • portmanto  (05.07.14 02:28:03 ~ 02:29:57)
the forest güzel gözüküyor zaten o aklımda ama last of us pc de yok diye biliyorum

  • Karafakıoğlu  (05.07.14 09:04:39)
skyrim

  • baal  (05.07.14 11:06:24)