sourberry'e ulaşım

nasıl oluyor ?

edit: dinleme değil. mesaj atma olayını soruyorum. zaten dinliyorum şu anda.

94.75.216.153 kotasiz, 94.75.216.153 kotali.

kota durumunuza göre istediğiniz linke tıklayın. inen listen.pls'yi winamp'e atın..
  • dambil  (22.06.09 01:38:10 ~ 01:43:49)
sourberrylive@msn.com demistim?

  • sourlemonade  (22.06.09 01:42:28)
3 şekilde ulaşabilirsiniz:

1 (en garantisi)- sourberrylive@msn.com msn'ini ekleyip, oradan yayındaki diceye erişebilirsiniz.

2- sözlükten yayını yapan dj'lere mesaj atabilirsiniz.

3- sözlükten sourberry kullanıcısına mail atabilirsiniz.

ama tekrardan söyleyeyim en garantisi msn=)

bir de ekleyeyim sourberry msn'i biraz değişik. şöyle anlatayım. siz ekliyorsunuz ya mesela yayındaki diceye bir kabul ret mesajı gelmiyor. o yüzden siz bir şey yazdığınızda tek görebildiğimiz msn adresini oluyor. onun dışında bir şey göremiyoruz. bu kadar anlatma amacım msn'den bir şey yazdıktan sonra nick'inizi de eklemeniz=)

saygılarımla arz ederim. sşdfgkş
  • dambil  (22.06.09 01:43:17 ~ 01:47:04)
çet sayfası var bi de, ama şuan hata veriyor ben giremiyorum. www.sourberry.org

  • inkey  (22.06.09 01:46:52)
@assert h, sözlükten mesaj attım cevap gelmedi. bi sorun oldu heralde.
@dambil, daha önce msn e ekledim bu adresi, şu anda çdışı görünce açmamışlar zannettim, heralde çdışı yollanabiliyor ileti ?

  • nickim onbes harf  (22.06.09 01:47:32)
chat sayfasından şu an yayınla ilgili bir şeye ulaşılamıyor maalesef..

nedenler şurada yazıyor (ben pek anlamadım=))

(bkz: #16360681)
  • dambil  (22.06.09 01:48:49)
çok kişinin msn'inde ekli olmasından olabiliyor o sorun. çözüm olarak bir tek şu önerildi şu ana kadar ne kadar çözüm bilmiyorum. deneyenlerden bir feedback gelmedi.

"arkada$lar $öyle bir $ey öneriyorum;
*yayında dj var. sourberry msn'i çevrimdı$ı görüyorsunuz.
sourberry msnini engelleyin, hatta silin. sonra tekrar ekleyin.
2-3 defa yaptım. söylediğiniz sıkıntı gitti."

clavelander yazmıştı bunu zamanında..
  • dambil  (22.06.09 01:51:10 ~ 01:51:26)
evet, silip tekrar ekledim. online oldu.

ilginç. kaç kişi ekli ki bu msne ?
  • nickim onbes harf  (22.06.09 01:53:34)
sadece dj'ler ekli fakat kaç kişinin msn'inde ekli onu bilemeyeceğim. yaşadığınız sıkınyıtı yaşatan da o.

dj'leri de şuradan görebilirsiniz: www.sourberry.org
  • dambil  (22.06.09 01:57:45)
msn'de 500 kişi gibi bir limit vardı. o yüzden size çevrimdışı görünüyor olabilir, kişi tasarrufu açısından bazılarını silmek zorunda kalıyor olabilirler, o yüzden evet, silip yeniden eklemek en mantıklısı.

  • emraah  (22.06.09 03:37:06)
chat sayfasına ulaşılamamasının nedeni, kullanılan mibbit programının freenode server'ına bağlanamaması.
başka bir irc programından bağlanabiliyorsunuz freenode'a ama mibbit'ten ı ı.

  • aithra  (22.06.09 10:19:08)