sürekli gergin olan insan

bu kişi benim. en ufak şeylere bile sinirleniyorum. arkadaşlarıma yaptığım şakalar bana yapıldığında bile sinirleniyorum, kafama takıyorum. normal zamanda sorun yok gülüyorum eğleniyorum ama en ufak bir sorun ya da aksilik olsun sinirleniyorum hemen.

mesela grup olarak bir şey yapmamamızı söylediğimde diğerlerinin ben zorlamadan yapmaması beni delirtiyor. her şeyi çok ciddiye alıyorum galiba.

nasıl daha rahat bir insan olurum bilen var mı?

Google'a öfke kontrolü yaz. Benim de vardı büyüdükçe geçiyo kanka

  • bana da mi lolo  (27.06.14 23:05:46)
sinirlendigin zaman sana anlayis gosteren insanlarla arkadas ol.
en azindan seni sinirlendirdigi zaman bunun farkinda olan kisiler olsunlar.
yoksa kim karakterini degistirmek ister ki.ben de ani parliyorum. mutluyum boyle. degistirmeye calismiyorum.
  • kutsalbok  (27.06.14 23:06:01)
Ben de bu modellerdenim. Engel olamiyorsun iste sinirleniyorsun. Bir ornek, arkadasla cafede muhabbet ediyorduk, hande yener sarkisi calmaya basladi cafede. Bizim arkadas bu sarkiyi cok seviyorum, sen hic sevmiyorsundur boyle sarkilari (gercekten o sarkidan nefret ediyorum) biliyorum ama ben bayiliyorum bu sarkiya dedi. Benim icin igrenc olan o sarkiyi cok sevdigini soylediya ben sinirden cildirdim. Bellide etmiyorum sinirlendigimi ama kuduruyorum bir yandan. Dusun yani ne kadar sacma ama sinirleniyorum iste. Birsey dusunurken biri beni konusturdugunda da asiri sinirleniyorum. Ve daha bir suru seye asiri derecede sinirleniyorum. Beni sinirlendirmeyen pek az sey var. Cocukken bile ayniydim.

  • delifaruk  (27.06.14 23:20:06)