beyaz gömlek altına giyilen beyaz atlet

apaçilik midir? ayrıca gömleğin bir düğmesinin daha açık olması kroluk mudur?
tesekkurler..

Apaçilik değil de, kıroluk evet.

Aslında yakıştırıp yakıştırmadığına bakar. Hareketler ve duruş kırolukta daha ön planda.
  • [silinmiş]  (26.06.14 22:10:50)
Vücut fitse, kıl oranı da makulsa sorun olmaz gömlek altına beyaz atlet. İkinci soru için de aynısı geçerli.

  • fengari  (26.06.14 22:11:54)
benim düşüncem de tam tersi, sadece beyaz gömlek altına atlet kesin giyilmelidir. gömlekte bile meme uçları gözüken birinden daha iyidir bence. bir de arkası terden yapışmış gömlek daha iyi değildir.

  • prodeq  (26.06.14 22:20:05 ~ 22:20:30)
Bence giyilmemelidir ama Pitbull'da gördükten sonra çok da kötü bakamıyorum. :)

img205.imageshack.us

(bkz: #31779369)
  • nickini vermek istemeyen uye  (26.06.14 22:25:12 ~ 22:25:35)
ELvette apaçilik falan değildir...

bir düğmenin daha açık olması ise bence tamamen vücutla alakalı bir durum. dar omuz kıllı göğüs için ne kadar saçmaysa, geniş omuz, temiz göğüs için bir o kadar güzel görünebilir...

media.salon.com

atlet sadece kolsuz değil kollu atlet de olabilir... yeterki gömlek düzgün, vücut yerinde olsun...
  • otopsicocugu  (26.06.14 22:32:04)
sene olmuş 2014, giymeyin arkadaşım atlet. damatlar bile yapıyor şu işi, ayıptır.

  • hasmetizm  (26.06.14 23:14:42)
şöyle ki; moda uzmanı değilim ama beyaz gömlek altına giyilen atlet bence kesinlikle kötü duruyor. eğer kesinlikle giyilmesi gerekiyorsa, sıfır kollu atlet giyilebilir.
bana kalırsa atletsiz giyilen beyaz gömlekte meme ucunun zaman zaman belirmesi, genel olarak beyaz gömlek altına atlet görüntüsünden daha kötü değil.
bana arada sırada "yine mi atlet giymedin? meme ucun belli oluyor" diyen birine her seferinde "eee nolmuş?" diyordum. artık o da alıştı, sormuyor.
  • gogu delen adam  (26.06.14 23:27:21)
bedendeki teri almasi ve vucudu korumasi acisindan, her gomlegin icine atlet giyilebilir,giyilmelidir.

hic de apacilik filan degildir.

boyle diye diye moda aliyor bunlar. sonra da les gibi kokuyor ortalik,o ter gomlek uzerinden etrafa yayildigi icin..
  • for the record  (27.06.14 17:39:59)
bence gomlegin üstüne giymeyi denemelisin.

  • mehmet lutfi  (27.06.14 21:50:22)