yarın lys'ye gireceklere tavsiyeniz

sitede ben dahil yarın matematik-geometri sınavına girecek olanlar için sınav öncesi veya sınav esnasında yarar sağlayabilecek tüm tavsiyelerinizi paylaşır mısınız? teşekkürler.

edit:başlık

Bol şans!

Erken yat
Acele işlem yapma gözünden kaçabilir illaki
Kontrol etmeyi unutma
Dikkatli ol
  • indescribable  (14.06.14 21:31:33)
bu sınavın zerre kadar önemi yok istersen beklentinin on binlerce altında istersen üstünde ol önemli olan düzgün bir tercih yapmak olacak.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.06.14 21:33:50)
Sakin ol. Çok su içme. Haftaya Edebiyat'a gireceksen lys sınavı yazım yanlışıdır, dikkat et.

  • Pamplona  (14.06.14 21:35:38)
bol şans ben de gireceğim takipteyim :)

  • diss0640  (14.06.14 21:42:08)
calistiysan rahat ol.
calismadiysan sictin bro.

  • kutsalbok  (14.06.14 21:49:39)
sınav sırasında sorulara takılma, bazı sorularda formülleri bilmesen de yapabilirsin, evet ama gerçekten çok vaktini alacaksa diğer sorulara geç.

üniversite tercihin sınav sonucundan gerçekten de daha önemli +1
  • gercekten mukemmel bir insan  (14.06.14 21:57:51)
derslik numarasındaki ilk hane katı belirtiyor. örneğin 305 nolu derslik 3. katta. 1. katta bulamayıp ortalığı birbirine katmayın.

lavabolar genelde koridorların başında olur. gittiğiniz baştaki lavabo sizin cinsiyetinize ait değilse diğer baştakine de bir bakın.

soru kitapçığını ve cevap kağıdı eksiksiz doldurmayı unutmayın, en önemlisi bu.
  • marido  (14.06.14 22:00:11)
takıldığın sorularda oyalanma hem de yapamadım, aslında biliyorum tarzında şeyler düşünme. bildiğin bir şey ise geri döndüğünde yaparsın elbet. bir de sınav başladıktan sonra etrafındakilere, hocalara falan bakma. bol şans!

  • ontheroad  (14.06.14 22:04:25)