Gamepad (Oyun Kolu) ve PC ile oynanacak oyun tavsiyesi

Arkadaşlar PC'mi televizyona bağlayıp, Logitech kablosuz gamepad'imle karşısına geçip manyak gibi oyun oynamak istiyorum ama oyun kolu ile oynanacak oyunlar hangileridir bilmiyorum.

Tavsiye edebileceğiniz oyun var mıdır? Her türden olur.

Not: Neredeyse her oyun oyun koluyla oynanabilir bir şekilde onu biliyorum fakat ben kol ile klavyeden daha verimli oynanabilen, kolun tamamen yeterlilik sağladığı oyunları soruyorum. sevgilerle.

metal gear solid rising revengeance, castlevania, assassin's creed serisi, batman arkham serisi, devil may cry, her tür dövüş oyunu ama mortal kombat komplete edition, injustice gods among us, naruto shippuuden ultimate nnija storm 3, withcer serisi, skyrim serisi, dark souls serisi ilk aklıma gelen oynadıklarım.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (08.06.14 18:13:27)
genelde konsol düşünülerek hazırlanan oyunlara bakmalısın. batman arkham asylum, brutal legend, renegade ops aklıma ilk gelenler. arkadaşlarda yazmışlar, dmc devil may cry gibi oyunlarda çok iyi gider. genelde tps (third person shooter) oyunlar keyifli oluyor gamepad ile. fakat far cry 3 gibi fps lerde epey keyifli. konsolların pc ye güzel etkileride var kontroller optimizasyonu açısından işte.

  • paulie walnuts  (08.06.14 19:34:13)