Yalnız ve güzel evime bağlatmalık internet

Turkcell superonline fiberle olan düzeyli ilişkime veda etmenin hüznü ile yazıyorum sizlere :( Beni uydunet ve superonline adsl (ttnet'e tövbeliyim) seçeneklerine mahkum eden yeni taşınacağım evde interneti malum dizileri indirmek ve Netflix vs. izlemek için kullanmayı umut ediyorum. Bu ikisinden superonline'a (fiberle yolumuz yeniden kesişirse diye) yakın olmakla birlikte uydunet'e karşı da boş değilim. f/p anlamında bana seçimimde yardım edeceklere teşekkürü bir borç bilirim.

Uydunet hayatimda gördüğüm en yavas, en berbat internet, sakin bulasma. 25 dakikalık bir diziyi 4 kez yeniden baslatip birkaç saatte anca izleyebiliyorum, radyo dinleyemiyorum, youtube'dan klip zaten izleyememekle beraber, lyrics video'lar bile takılıyor.

  • black sabahat  (06.06.14 14:24:23)
uydunet hayatımda gördüğüm en hızlı, en iyi internet. kesinikle kullan. 10 dk lık HD vimeo videosunun tamamını 23 sn de dolduruyor. (50mbit) hiçbir stream uygulamasında gram sorun yaşamıyorum.

uydunet kullanan komşularınla konuş memnunlarsa düşünme. black sabahat gibi diyorlarsa uzak dur. uydunet lokasyona bağlı olarak çok değişiyor. :) benim bulunduğum yerdeki altyapı superonline fiberle aynı. apartmana kadar fiber apartmandaki kutudan eve koaksiyel kablo. (superonline da ethernet) online oyunlarda en düşük pingler bende. youtube da takılmadan 4K video bile izliyorum. evet 1080p değil, 4K.
  • washe  (06.06.14 14:47:08)