Powermonkey extreme kullandınız mı?

Kullandıysanız yorumlarınızı rica edeceğim.

Bir uzakdoğu Asya yolculuğu planlıyorum. Hindistan'ı ve çin'i de katma olasılığım var. Hızımı alamayıp Pasifik'i de geçmek ya da Avustralya tarafına yol almak gibi hayallerim de oluyor. Sırt çantamla yolculuk yapıyor olacağım ve konaklamalarım epey çeşitli olacak. En az üç ay sürecek gibi tahmin ediyorum.

İpad de şarj edebilen bişi lazım. Çalışıyor ve yazıyor olacağım çünkü.

Ne dersiniz?

Cantani hafif tutman gerekiyor. Solar charger vs. guzel gorunuyor ama cok efektif olacagini dusunmuyorum. Onun yerine yanina 1-2 tane asagidaki linkteki anker mini power banklardan alman daha rahat olur gibi sanki.
www.amazon.com

ben uzun bisiklet yolculuklarinda iphone'u butun gun navigasyon olarak kullanmak icin sunu kullaniyorum:
www.amazon.com

telefonu 7-8 kere sorunsuz sarj ediyor. kotu yani ise aletin kendisini sarj etmenin uzun surmesi. ancak yuksek cikisli duvar adaptorleriyle bu sureyi kisaltmak mumkun olsa gerek.

acikcasi ben senin yerinde olsam 120 sterline bunu alacagima, 90 dolar verip 3 tane anker 3. jenerasyon slim 6bin mah alir, 2sini gunluk birini yedek seklinde dondure dondure kullanirdim.

bu sekilde elinde total 18mah guc olacak, senin dusundugunun 2 kati. coklu prizlerde bir gecede butun cihazlarini doldurup belki bir haftalik sarj ihtiyacini karsilayabileceksin, ve muhtamelen daha hafif olacaksin.
ayrica anker verimlilik ve saglamlik konusnda ciddi anlamda iyi urunler yapiyor. power banklarin verimlilikleri %80'in altina dusmuyor ki bu muazzam bir basari.
  • brawler  (26.05.14 11:47:03)