Junior Sap Danışmanlığı

Selam.

SAP danışmanlığı için bir kaç firmayla görüşmelerim oldu (MM PP SD Modülleri). Görüşmeler sırasında giriş maaşlarının düşük olduğunu fakat 3-4 sene sonra normalden yüksek maaşlara çalıştığınızı söylediler. İlk bir kaç senenin çok zorlu olduğunu, bir masamın olmayacağını, sürekli gezeceğimi, mesailere kalacağımı söylediler.

Eğer bu konuda kariyer yapmış ya da yapmakta olanlar varsa bana ulaşabilir mi, sormak istediğim sorular var.

Teşekkür ederim.

giriş maaşı ne teklif ediyorlar.

  • rhan  (25.05.14 14:11:43)
Hastasiyim su "baslangicta maas dusuk olacak ama ileride asiri yuksek olacak, onunu alamayacaksiniz, zenginlikten kafayi yiyeceksiniz" geyiginin. Hakedilen maasi vermemek icin kilif iste.

SAP ile alakasiz olacak cevabim ama sozlesmenize 3 sene sonra maasin hangi oranda artacagina dair bir madde koydurmadan imza atmayin, eger sozlu olarak bu sekilde bir vaatte bulunuyorlarsa ve durustlerse yazili olarak da sunabilirler herhalde. 3 sene sonra ama piyasa sartlari vs diye bikbik etmesinler, 3 senelik emeginizin ustune yatmasinlar.
  • crown  (25.05.14 14:11:48 ~ 14:12:06)
Crown +1

SAP ile ilgili bu teklif dogrudur. Dusuk maasla baslarsin 2 yil sonra maaslar yukselir zaten yukselmezse heryerde sana is vardir. Ama bir sirket soyle yapmisti 1300 ile baslatti 6 ay sonra 2000 iste 2 yil sonunda da su kadar para verecgim diye sozlesme yapmisti. Bu sekilde yapman daha iyi olur. Sap de baslangic maaslari dusuk olmasi normal cunku ciddi bir egitimden geciyorsun. Ben de ilk basta bu dusuk maasa calisilmaz dedim ve danismanliga gitmedim bir sirkette basladim pismanim parasiz dahi olsa gidip calismaliydim. Su an sap uzerine calisiyorum
  • seyyar satıcı  (25.05.14 15:07:28)