uydu anten kablo receiver ıvır kıvır

şimdi sıkıntım şu, apartman yöneticisiyle kavga ettik son toplantıda merkezi sistemi yenileme kararı aldı apartman. ben evi biraz değişik döşediğim, belki de ilk akla gelen oda seçimlerini yapmadığım için yatak odamda duvarda uydu çıkışı olmakla birlikte oturduğum odada uydu falan yok. sorunun apartmansal boyutunu atlarsak, evde kablo gezdirmek yerine ki tiksiniyorum kablo görmekten, yatak odasındaki sinyali evin diğer tarafına kablosuz taşıyabileceğim bir sistem mevcut mu?

Hayır.

  • himmet dayi  (20.05.14 22:48:20)
kablosuz görüntü aktarım cihazları var ama hepsi pc'den ya da telefondan tv'ye aktarır... uydularda var mı böyle aparat bilmiyorum. hem olsa da kanal değiştirme sıkıntı olur...

  • inanmazsan inanma  (20.05.14 22:59:31)
uydu sinyali mi?

  • ben smyrna  (20.05.14 23:00:31)
evet uydu sinyali. sinyali de demeyelim de mesela duvardaki çıkışı bir transmitter a bağlayıp onu da bir receiverla tv ye bağlamak gibi

  • tai  (20.05.14 23:35:35)
hemen bakalım. cık. yok. ama diğer odaya da kablo çekilmesini (duvar içinden/çatıdan) isteseniz?

  • ben smyrna  (20.05.14 23:58:24)
Aradığın ürün bu... Merkezi sistemin eve girdiği noktaya receiver ı bağla ve HDMI çıkışını verici cihaza bağla. Alıcıyıda istediğin cihazın yanına koyarak bağlanabilirsin.

www.dark.com.tr
www.uydumax.com

edit: ürün ekleme
  • janavarorion  (21.05.14 00:41:07 ~ 00:43:42)
bir üstteki arkadaşın önerdiği ürünlerden birini alacaksan eğer iade edebileceğin bir şekilde al, pişman olma.

  • 10032007  (21.05.14 01:37:15)