az önceki polis duyurusu

adam sildi o kadar şeyi de screenshot alan oldu mu? olduysa bir zahmet paylaşırsa harika olur.

yatmadan once sinirimi kaldirdi arkadas sagolsun. sirf cemkirmek icin giris yapmistim duyuruyu silmis.:
imgur.com

  • f_d  (18.05.14 04:38:51 ~ 04:39:13)
polis arkadas kişilik haklarının ırzına geçmesi bir yana, merak ettim de, sorunun altında olay mı cıktı acaba ?

  • vadrigar  (18.05.14 04:47:05)
evet baya uzun bir tartışma oldu ama uçtu gitti hepsi. modlar sildi dedi duyuru sahibi.

  • in search we trust  (18.05.14 04:52:28 ~ 04:52:55)
konuyla alakalı ama hikaye gibi geldi, yanılıyorsam birisi beni düzeltsin. bir polis en erken 33 yaşında emn. amiri olabiliyor. polis akademisi mezunu ise, 4 yıl kom. yar olarak bekliyor, 4 yıl komiser olarak, 3 yıl da başkomiser olarak.
22 yaşında akademiden mezun olunca 22+4+4+3 = 33. akademi mezunu değilse zaten başkomiserken yaş haddinden emekli oluyor.

cool story bro.
  • xenophobe  (18.05.14 04:55:51)
açık bir şekilde, böyle bir zamanda milleti tahrik etmek amaçlı yazılmış bir senaryo. buna inan varsa çıksın ben inandım desin de bilelim. Tabi kaç kişiyi inandırdı? 15? 27? 36? tabi 5 kşiyi inandırsan da kar, eyleme bir öfkeyle çıkacak fazladan beş kişi demek.

  • mytituaEd Yourvenom  (18.05.14 07:45:06 ~ 07:49:45)
fiziken dağdan insem de ruhen hala dağda olan bir insanım. aklım fikrim operasyona çalışıyor. bakkala ekmek almaya girerken dahi sis atıp yaylım ateşi açıyorum.

  • vfgerty  (18.05.14 09:31:01)
Ulan adam eve hırsız gönderecekmiş.nasıl bir mantık anlamadım !?!?!?
Bir de duyuruda hatırlıyorum o karar iş yaptı bir buna mı takıldınız demişti.birader Allah razı olsun da görevi zaten yaptıkları.

  • sapkasiz cikmam abi  (18.05.14 09:58:49)
bir kadını görüp beğeniyor. gbt'sine bakıyor, peşine adam takıyor, evine hırsız yollamayı düşünüyor tanışabilmek için.

ruh hastası.
  • m e l t e m  (18.05.14 12:58:53)