üniversite öğrencilerin sınıflarıyla yemek giderleri arasında korelasyon

Üniversitede 1. 2. 3. Ve 4. Sınıfta eğitim gören öğrencilerle bu öğrencilerin yemek giderleri arasında bir ilişki var mıdır?

bence yoktur. en azından bende olmadı

fakat zorlarsak çıkabilecek bir ilişki şu şekilde:

ilk sınıflarda rahat olan öğrenciler yemek yapmaya vakit ayırabilirler. fakat yıllar ilerledikçe dersler zorlaşır, projeler, tezler, stajlar gelir. ve öğrenciler ya dışarda yemeye başlar ya da eve sipariş verirler. bu da yemek masraflarının artmasına neden olabilir.
  • king lizard  (16.05.14 15:57:18)
vardır. 1. sınıfta hepsi toydur. dışarıda yer, sonra para idaresi öğrenirler. ay sonunun gelmediğini anlarlar. evde makarna olayına girişirler. 4. sınıfta bilinç doruk noktasına ulaşır. pazarda taze fasülye seçerken görebilrisiniz.

  • ykyt  (16.05.14 16:01:04)
çok kuvvetli bir ilişki çıkmayabilir.
şehir dışından okumaya gelen ve ailesiyle kalanlar gibi iki grup var çünkü. bir tarafın giderleri sabit diğer taraf ilk senelerde yurtlarda kalan buna göre harcaması olan, daha sonraki senelerde eve çıkıp daha az parayla yemek harcaması yapanlar. kira,fatura giderlerini göz önünde bulunduruyoruz. ya da hep yurtta kalanlar vs.

  • leadzeppelin  (16.05.14 16:22:32 ~ 16:47:27)
bende her geçen sene azalıyor yemeğe harcadığım para.

  • tescillimarka  (16.05.14 16:31:02)
İlk başlarda yemekhanede yerdim. Bir süre sonra sıkıyor tabi. Sonra kendim yemek yapmaya başladım. (Makarna - yumurta - tavuk şeklinde.) Son sene ne bulursam yiyordum dışarda. Benim için önce azalıp son sene artan bir grafik olmuş.

  • zombi  (16.05.14 17:00:42)
anlamlı bir ilişki bulunmayabilir. daha çok maddiyata bakıyor aslında.

  • uzunuzunilgi  (16.05.14 17:39:05 ~ 17:39:30)